Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Boon Shepperd

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 6:38 pm

Boon

"Eh, eh." Z hluboka jsem vydechoval a před očima měl tmu. Pojď Boone, zvládneš to! Povzbuzoval jsem se. Najednou se dodávka zastavila a ozvalo se zaskřípání dveří dodávky. "Jedu, jedu, jedu! Máte 15 minut na to, aby jste se dostali nepozorovatelně do domu naproti vám! Je tam atentátník s bombou okolo pasu a vyhrožuje, že nechá vyhodit do povětří to kasíno!" Zařval chlápek s černym kloboukem a zrzavym knírkem a cigárem v ruce. Rychle jsem popadl M4A1 a otevřel oči a ucítil zapálení od svítícího slunce. Nasadil sjem si přilbu a společně s parťákama se rozeběhl k zdi kasína. "Boone, lano!" Zařval na mě James a já kývl hlavou a začal točit s lanem na kterém byl hák a následně ho vymrštil na střechu kasína a začal šplhat.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 6:57 pm

Atentátník

Procházel se v obrovské místnosti, kde na zemi leželo několik desítek lidí, všichni se k smrti báli Zlodějí! křičel z brekem na lidi okolo Zničili ste mi celý život! Moje manželka mně opustila! Dům nám sebrali. Zloději!! křičel ještě zoufalejc. Ty ty! přiběhl k jednomu ze strážců kasína, který si sahal po osobní zbrani Naval to sem sakra! Budete i teď semnou vymrda*at ?! kde KDE jen ten ha*zl, co mi zničil život kde?!
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 7:11 pm

Boon

Vyšplhal jsem až na střechu a položil tam malou bombu. Mezitim vylezli i mí parťáci a přivázali si k sobě lana a zahákli je za střechu a já udělal to samé. Najednou bomba vybuchla přímo nad ruletou v kasínu, která byla za atentátníkem.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 7:13 pm

Atentátník

Zpanikařil a popadl nejbližší osobu, kterou uviděl, držel jí u hlavy zbraň a řval Vy VY! Nepřibližujte se! NE!! Já ho zabiju a odpálím to tu, všichni budem na cucky!!!!

//přes díru ve střeše silně pronikalo sluneční světlo, které vzápětí zmizelo, a nastala temná tma.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 7:17 pm

Boon

Jelikož atentátník koukal na otvor ve střeše tak skupina Swatů ze střechy společně se mnou seskočila ze střechy a nohama prorazili okna a dopadly přímo do kasína každý za jeden sloup a tudíž atentátník nevěděl, dke přesně jsou, ale pak vykoukla jedna hlava jednoho ze SWATů a atentátník měl perfektní šanci střílet. Já sjem se trochu vyklonil, ale měl jsem na atentátníka špatný pohled, protože před nim byl rukojmí a sloup.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 7:20 pm

Atentátník

Uplně se té tmy lekl a odhodil rukojmího na zem a začal zběsile střílet do díry Satan Satan! přitom hledal spoušť bomby.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 7:22 pm

Boon

Nečekal jsem a vystřelil skrz malý otvor avšak tam najednou vlétla ta rukojmí a mířilo jí to přímo na hlavu. To ne! Pomyslel jsem si vyděšeně, ale najednou kulka sama udělala oblouk a atentátníka trefila přímo do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 8:22 pm

>> Než jsi se vzpamatoval, tak tě raději odvedl zdravotník, stejně jako toho atentátníka, ten však venku dostal tak akorát černý igelitový pytel. Ostatní už se o vše postarali a ty jsi mohl jediné, čekat. Jeden zdravotník tě neustále prohlížel, protože hledal otvor, kudy proletěla kulka, ale když se mu to nepovedlo, tak jen zakroutil hlavou a odstoupil, přišel tam velící zásahu a začal o něčem mluvit, ty jsi však mohl pochytit jen slova: "Rozkazy ze shora, placená dovolená, New York, s rodinou..."
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 8:25 pm

Boon

Já na dovolenou? Asi to fakt budu potřebovat, protože už mám halucinace. Je normální, že se mi zdálo, že kulka když jsem chtěl tak zabočila? Jsem už asi přepracovaný. Pomyslel jsem si a dál seděl na obrubníku a sundal si helmu.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 8:28 pm

>>> "No tak si ji užijte," řekl ještě k tomu a místo během chvilky už ani moc nepřipomínalo bojovou zónu, až na pár sutin a vystrašených lidí tu bylo čisto.

Kolega
"Hele, nic mi do toho není... Ale nechtěl bys raději svézt... Nevypadáš zrovna nejlíp," skonstatoval tvůj kolega a měřil si tě pohledem, jako by se mu taky něco nelíbilo, nejspíš jen trochu záviděl, protože dovolenou neměl stejně dlouho jako ty.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 8:45 pm

Boon

Pomalu sjem se zvedl. "Tak jo." Řekl jsem a uslyšel zvonění telefonu a zvedl ho. "No ahoj Juliet. No jasně. Dobře. Jo a zabalte si věci. Jedeme do New Yorku. protože mi dali dovolenou. Jasně, že je placená neboj. Fajn, za hodinu na letišti." Řekl sjem do telefonu a nastoupil do auta.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 8:48 pm

Kolega

"Takže nejspíš rovnou na letiště," řekl směrem k tobě a nastartoval, to se mu povedlo až na potřetí, ale povedlo. "Je to starej křáp, ale pořád jezdí," řekl celkem výmluvně a vyrazili jste. Kdybys měl počítat všechny jeho dopravní přestupky, tak by ses nedopočítal, ale zjevně si tím hlavu nelámal.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 8:51 pm

Boon

Později jsme dorazili na letiště a já vystoupil. "Hele díky a měj se." Řekl jsem mu a vyrazil na letiště, kde jsem se setkal s Jasonem a Juliet. Usmál sjem se na ně a dal jim letenky. "Tak pojďte." Vešli jsme do letadla a sedli si.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 8:56 pm

>>> V letadle kolem vás neustále poskakovaly letušky a nosily jídlo a pití už teď, zřejmě byly nové, takže při vzletu půlce cestujícím musely donést ještě něco na utření. Pak se jedna zastavila i u vás.

Letuška
"Dáte si něco k pití... Vodu, džus, víno, skotskou, kávu,.." zeptala se a přitom se nutila k úsměvu, na jejím prsteníčku byla vidět stále rýha od snubního prstenu, nejspíš ho sundala tak před týdnem a nadobro.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 9:02 pm

Boon

Usmál jsem se. "Já si dám Džus. Co vy?" Zeptal jsem se rodiny. "Já si dám kafe." Řekla Juliet a pak se ozval Jason "Já skotskou prosím." nevěřícně jsme se na něj podíval, ale pak jsem přikývnul.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 9:05 pm

Letuška

Chvíli váhala, ale když viděla souhlasný obličej Boona, tak se na chvíli vzdálila a po chvíli se zase vrátila s vozíkem. Boonovi podala džus, Juliet kávu a Jasonovi s nevěřícným obličejem skotskou. Potom šoupla vozíkem dál a obsluhovala další cestující, jako by nic neviděla. Nejspíš si myslela, že Jasonovi není ani zdaleka 18.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 9:13 pm

Boon

Přemýšlel jsem nad tim co se dneska stalo tak moc, že se najednou začalo celé letadlo klepat a když jsem se uklidnil tak přestalo. Co to sakra je?!
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 9:19 pm

>>>Chvíli se nic nedělo a pak to začalo na novo, tentokrát už to nebylo letadlo, ale vidlička jednoho cestujícího, která proletěla kolem Boona a jeho rodiny a zabodla se do sedačky před nimi.
"Co se tady děje," vyzněl nahlas letuščin vystrašený hlas, když se najednou ozvalo zvonění několika telefonů. "Telefony jsou v letadlech zakázané... Okamžitě si je vypněte," začala letuška trochu pěnit a její kolegyně jí raději odvedla stranou, aby neudělala nějakou scénu.
Boonův telefon byl mezi nimi, mezi těmi, které zazvonily. "Víme o tvém zásahu," stálo v sms zprávě.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 9:21 pm

Boon

Cuklo ve mně když jsem si to přečetl. "A co jako? Chcete o tom napsat zase článek do novin?" Odepsal jsem jim.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 9:26 pm

>>> V letadle jsi uslyšel zavibrování něčího telefonu a za chvíli se ozval i ten tvůj. "Copak jsi si nevšiml, těch divných příhod, co se kolem tebe dějí?" Když by ses podíval kolem, tak bys viděl nejmíň dva lidi, co zrovna měli telefon v ruce.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 9:28 pm

Boon

"Ano a co jako? Kdo jsi?!" Odepsal jsem mu a sledoval ty co mají ty telefony. Byl sjem ze SWATu podle mačkání prstů bych dokázal poznat co píšou.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 9:35 pm

>>> "To není podstatné," bylo v první smsce a vzápětí přišla další: "Důležité je, že potřebujete pomoc a my Vám ji nabízíme."
Oba dva, na které jsi koukal, napsali přesně tři smsky, první napsal dvě a druhý jednu, avšak podle toho, jak psali to moc poznat nebylo, protože jeden to co chvíli mazal a opravoval a druhý zase promačkával klávesy neustále dokola, jako by chtěl něco skrýt. Ale pokud v tom byl druhý, tak v tom musel být i první, ale počet smsek přesto nesouhlasil.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 9:45 pm

Boon

Dál jsem klidně seděl a usmál se. Poslal jsem odpovědí MMSku, která se automaticky otevře a ozve se piještějící zvuk. Nyní jsem jen čekal jestli to tu někomu zařve.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 9:47 pm

>>>Už se nic neozývalo, jen tvůj telefon se znovu ozval se zprávou. "Až přistanete, tak se dostaňte co nejdřív k Soše svobody... Pokud možno z toho rodinu vynechte."
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd EmptySun Apr 18, 2010 9:53 pm

Boon

"Důvod?" odpověděl jsem hned a usmál se na manželku. "No dobře, budu tam." napsal jsem druhou zprávu. "Juliet, pak jděte do hotelu, já si tu v new Yorku ještě něco zařídim." Řekl sjem jim.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Sponsored content





Boon Shepperd Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boon Shepperd   Boon Shepperd Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Boon Shepperd
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Boon Shepperd

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Hra-
Přejdi na: