Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Thomas Jones

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

Thomas Jones - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Jones   Thomas Jones - Stránka 2 EmptySun Apr 18, 2010 9:32 pm

Thomas

Ze začátku se to zdálo jako hezkej sen ale stou krví se mi to nezdálo.
Ucukl jsem hlavou tak že jsem jí málem ukousl prsta všechnu její krev jí vyplivl do obličeje.
Co to má znamenat? zeptal jsem se dost naštvaně a ještě doplivával tu její krev.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Thomas Jones - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Jones   Thomas Jones - Stránka 2 EmptySun Apr 18, 2010 9:37 pm

Sestřička

Chytla sjem te za krk a násilím tam vymačkala krev a rány se ti najednou zahojily. "Fajn, pojď. Nemáme moc času." Řekl sjem a zamířila ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

Thomas Jones - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Jones   Thomas Jones - Stránka 2 EmptySun Apr 18, 2010 9:38 pm

Thomas

Hodil jsem na sebe v rychlosti svoje hardy který tam byli na židli...
Šel jsem pomalu vedle ní. Co to má znamenat? zeptal jsem se překvapeně.
Co to mělo znamenat s tou krví?
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Thomas Jones - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Jones   Thomas Jones - Stránka 2 EmptySun Apr 18, 2010 9:47 pm

Sarah

"Jmenuji se Sarah a příšla jsem tě zachránit, protože lidi jako jsme my honí určitá skupina lidí." Řekla a před náma se objevili dva chlápci v oblecích a oba si šahali pod kvádro a vypadalo to, že vytahávají zbraň. V tu chvíli sjem do tebe strčila a ty jsi proletěl dveřma do jednoho pokoje a uslyšel jsi střelbu. Následně jsem k tobě doběhla a ty jsi viděl jak mi z břicha ze dvou dir teče krev. Chytla sjem tě a skočila s tebou z okna. Letěli jsme asi z osmého patra.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

Thomas Jones - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Jones   Thomas Jones - Stránka 2 EmptySun Apr 18, 2010 9:50 pm

Thomas

Ještě před tím než domě strčila jsem se zeptal. Jak lidi jako my? poté mě vstrčila do pokoje a sama tam vešla s děma střelnými ranamy.Jsi v pohodě? zeptal jsem se jí ale pak semnou skočila z okna.
Přeskočilo ti? zařval jsem panicky za letu.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Thomas Jones - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Jones   Thomas Jones - Stránka 2 EmptySun Apr 18, 2010 9:56 pm

Sarah

Obrátila jsem se a byla pod tebou. Ozvalo se křupnutí a lidi začali panicky křičet a utíkat. Ty jsi se v pohodě zvedl a mě jsi viděl celou od krve a kosti mi koukali všude odkud to jen šlo. "Eh, jak já tohle nesnášim." Řekla sjem a zastrčila si kosti do těla a pomalu se zvedla a díry se mi uzavřeli. "Lidi co mají schopnosti."
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

Thomas Jones - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Jones   Thomas Jones - Stránka 2 EmptySun Apr 18, 2010 9:58 pm

Thomas

Takže to je to jak jsem začal hořet? Je to má "Schopnost"? Zeptal jsem se jí a pomohl jí na nohy...
Tak to je fakt hustý....
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Thomas Jones - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Jones   Thomas Jones - Stránka 2 EmptySun Apr 18, 2010 10:19 pm

Sarah

Pohodila sjem svými blonďatými vlasy, které byly trochu od krve a usmála se. V tu chvíli kolem nás prosvyštěla kulka. "Běž!" Řekla jsem a najednou vybuchlo auto vedle nás a nás to odhodilo do zdi. Když jsme se zvedli tak jsme z dálky viděli chlápka co ukazoval an auto co zrovna vybuchlo. "Jdi k přístavu, je tam loď na které je dost lidí jako ty. Odveze vás na sochu svobody. Bež!" Řekla sjem a sledovala blížícího se chlápka.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

Thomas Jones - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Jones   Thomas Jones - Stránka 2 EmptySun Apr 18, 2010 10:22 pm

Thomas

Ale co ty? zeptal jsem se trochu starostlivě, ale už se připravil k běhu.
Panebože! Potřebuju ovládat svou schopnost! Potřebuju oheň! zadoufaljsem si v mysli a představil si jak by chodník před námi vzplanul...
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Thomas Jones - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Jones   Thomas Jones - Stránka 2 EmptySun Apr 18, 2010 10:28 pm

Nic se však nestalo jen se na tebe Sarah zle podívala a od takové krásky to bylo fakt děsivé. V tu chvíli vybuchlo další auto.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

Thomas Jones - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Jones   Thomas Jones - Stránka 2 EmptySun Apr 18, 2010 10:32 pm

Thomas

Fakt jsem se přemáhal abych jí tam nechal samotnou.
Ještě chvilku jsem stál na místě a přemáhal se.
Poté jsem začal rychle utíkat k soše svobody.
Celej New York jsem znal a běžel jsem různejma zkratkama...
Za chilku už jsem byli u té loďky...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Thomas Jones - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thomas Jones   Thomas Jones - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Thomas Jones
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Thomas Jones
» John a Thomas si jdou pro sílu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Hra-
Přejdi na: