Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 John a Thomas si jdou pro sílu

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyMon Apr 19, 2010 9:52 pm

Se Sarah jste došli do obrovské vnitřní haly, kde bylo několik dřevěných až po železných panáků. "Asi víte co vás čeká, že?"
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyMon Apr 19, 2010 9:55 pm

Thomas

Trénink konstatoval jsem s úsměvem a koukl po ní.
A nádherná chvilka v tvé přítomnosti...
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyMon Apr 19, 2010 10:04 pm

Sarah

Kývnula jsem hlavou a pohodila vlasy a pak rychle vzala kudlu a bodla ji Johnovi do břicha a následně vytáhla a sledovala díru, která se zavřela až za 5 minut. "Budete trénovat navzájem jak na to koukám."
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyMon Apr 19, 2010 10:05 pm

Thomas

Jo ale jemu síla působí sama od sebe. Jak já jí mám vyvolat? zeptal jsem se jí trošku bezmocně ale přesto mile.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyMon Apr 19, 2010 10:07 pm

John

"Moc milé," řekl jsem ironicky na snahu Sarah mě "zabít". "Takže on si nejspíš bude zkoušet schopnosti na mě."
Návrat nahoru Goto down
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyMon Apr 19, 2010 10:09 pm

Thomas

Co jsem to za nezdvořáka uchechtl jsem se a podal Johnovi ruku.
Já jsem Thomas, ale říkej mi Tom řekl jsem přátelsky.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyMon Apr 19, 2010 10:14 pm

Sarah

Usmála jsem se. "Jste dokonce i chytří." zasmála jsem se a došla k Tomovi. "Můj kamarád ovládal vítr a ze začátku když to neuměl zavřel vždy oči a soustředil se na danou část těla a tam se snažil vytvořit něco větrného a později se mu to dařilo." Usmála jsem se. "Tome, zatim miř na Johna. " Mrkla jsem pravym okem a uskočila.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyMon Apr 19, 2010 10:14 pm

John

"Já jsem John, John Spancer... Těší mě," řekl jsem s mírným úsměvem. Znovu... Znovu se mi zamlžilo před očima, sundal jsem si brýle v domnění, že jsou třeba jen zamlžené brýle, ale když jsem to udělal, tak jsem na chvíli viděl normálně i bez brýlí. Co se to děje... Po chvíli se však zase všechno rozmazalo a já si brýle znovu nasadil. Jen se mi to zdálo.
Návrat nahoru Goto down
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyMon Apr 19, 2010 10:19 pm

Thomas

Zavřel jsem oči a snažil se soustředit na své tělo.
Ale vůbec mi to nešlo. Pořád se mi před očima objevovala Sarah.
Poté se mi to ale podařilo. Začal jsem si představovat ohnivou "kuličku" na své dlani.
Soustředil jsem se vážně pekelně, což se mohlo v danou chvíli hodit.
Po chvilce soustředění jsem mrkl na svou ruku.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyMon Apr 19, 2010 10:25 pm

Thomas -> Uviděl jsi jak je tvá ruka nějak podezřele moc rudá.

John -> Uslyšel jsi výstřel a do zad ti vletěla kulka. "Promiň, vždycky jsem chtěla zkusit střelit chlapa co má schopnost skoro jak já." začala jsem se smát.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyMon Apr 19, 2010 10:27 pm

Tom

Představil jsem si tu kuličku jak mi neleží na ruce ale ´vznáší se trošičku nad kůží...
Té rudé bravy jsem si moc nevšímal... Dál jsem se soustředil nad ohnivou kuličkou kterou chvi vytvořit na své dlani.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyMon Apr 19, 2010 10:27 pm

John

"Šílíš," zařval jsem na ní, když jsem hlavou napřed dopadl na zem. "Aspoň jsi mohla něco říct..." zamračil jsem se a stoupl jsem si na nohy. Ještě jednou, tak se nebudu znát...
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyMon Apr 19, 2010 10:49 pm

Tom -> Myslel sis, že se to povedlo, ale dkyž jsi otevřel oči tak se ti nad rukou vznášel jen obláček kouře.

John -> Když jsi se zvedl tak jsi dostal další pecku do nohy. Mezitim ti kůže z první střely vyhodila kulku ven z těla a pomalu se regenerovala. "Chichi." zachichotala se Sarah.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyMon Apr 19, 2010 10:57 pm

John

Během toho, co se mi zas a znovu regenerovalo tělo, tak se dělo i něco s mýma očima. Jak chce... Budu zlej... Odhodil jsem brýle, které mi teď spíš jen zaváděly, protože už jsem viděl normálně i bez nich. "Chceš zkoušet moje limity... Dobrá," řekl jsem naštvaně a začal jsem utíkat směrem k panákům. Kulce neuteču... Ale pokusit se o to můžu...
Návrat nahoru Goto down
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyTue Apr 20, 2010 8:36 am

Tom

Už jsem to nvydržel... Začel jsem se smát.
Vy jste ale dvojka... řekl jsem mezi smíchem a podíval se na Sarah.
Oups.. hlavně tu zbraň neobracej proti mě
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyTue Apr 20, 2010 3:08 pm

Sarah

Usmála jsem se a najednou John doběhl ke stolu se zbraněmi. Mířila jsem na něj. Pak jsme se podívala na Toma. "Co máš dělat?"
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyTue Apr 20, 2010 3:37 pm

Tom

Pardon... vykuckal jsem ze sebe a ještě neposledy se uchechtl...
Poté jsem se s ledovým klidem zase začal soustředit na svou dlaň.
Malou ohnivou kuličku, malou ohnivou kuličku.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyTue Apr 20, 2010 3:41 pm

Tom -> Skrz zavřené oči jsi viděl jakési oranžové světlo. Když jsi je otebřel an ruce jsi měl malou ohnivou kuličku.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyTue Apr 20, 2010 3:42 pm

Tom

Nijak jsem se začím neradoval udržoval jsem stále koncentraci aby mi kuličkanezmizla.
Hej.. Sarah! mrkni sem. řekl jsem dost potichu... neustále jsempřitom sledoval kuličku a soustředil se na ní.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyTue Apr 20, 2010 3:48 pm

John

Když jsme přiběhl ke stolu, tak jsem na nic nečekal a šáhl po zbrani. Otočil jsem se na Sarah a vystřelil, nemyslel jsem na nic jiného, než se ji zbavit.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyTue Apr 20, 2010 7:15 pm

Tom -> Sarah se jen otočila a usmála "Jen tak dál."

John -> Kulka minula a Sarah se jen usmála. "Miř s klidem a nenech se ovládat agresivitou." Řekla a střelila tě do nohy.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyTue Apr 20, 2010 7:19 pm

Tom

Usmál jsem se a začal jsi představovat tu kuličku 2x větší.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyTue Apr 20, 2010 7:20 pm

Tom -> Najendou jsi to přestal ovládat a spálil sis trochu ruku.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyTue Apr 20, 2010 7:24 pm

John

Klid... Klid... Bolest odejde... A rána nakonec zmizí a zacelí se... Zvedl jsem pistoli do úrovně ramen, zamířil jsem na Sarah a zmáčkl spoušť.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu EmptyTue Apr 20, 2010 7:32 pm

Najednou Sarah cukla ramenem do zadu a vystříkla krev. "Vidíš, že to jde. A teď zkusíme tvé reakce." Usmála se a hlavně její zbraně najednou pomalu najížděla směrem na Toma.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Sponsored content





John a Thomas si jdou pro sílu Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
John a Thomas si jdou pro sílu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» John Spancer
» John Spancer
» Thomas Jones
» Thomas Jones

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Úkoly-
Přejdi na: