Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Trénink pro Boona a Miu

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyMon Apr 19, 2010 9:14 pm

Michael

Byl jsem celkem nekompromisní a skoro ty dva odtáhl, ale vlastně šli skoro sami. "Začneme hezky od píky," řekl jsem jim, když jsem je provedl částí bunkru a zastavil jsem se u dveří s označením: Hala A2; otevřel jsem dveře a za nimi se skýtal pohled na místnost plnou železných kvádrů a různých dalších hračiček, hračiček doslova, protože je tvořily plyšáci a železné konstrukce různých tvarů.. "Takže, Boone a Mio," otočil jsem se na ně a ukázal jim, ať jdou dovnitř. "Asi víte, proč to tu vypadá takhle, že..."
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyMon Apr 19, 2010 9:27 pm

Mia

Zvieratá poslušne bežali za ňou. aha... no super... to som zvedavá... pozerala sa po miestnosti ale neodpovedala.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyMon Apr 19, 2010 9:57 pm

Boon

Začal jsem se smát. "Tušim no." Dodal jsem tiše a prokřupal si klouby.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyMon Apr 19, 2010 10:05 pm

Michael

"Boone," podíval jsem se na něj: "Začni s těmi menšími konstrukcemi... A ty Mio, ty si hezky prohlídni ty plyšáky," řekl jsem s mírným odporem, to slovo plyšáky.. "Pokud se přeměňuješ, tak musíš znát svůj cíl pořádně... Je to podobné jako u mojí schopnosti, akorát že já nutím lidi vidět osoby, které znají nebo znali, jako bych byl opravdu ten, za koho se vydávám... Ty se přeměňuješ úplně..."
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyMon Apr 19, 2010 10:08 pm

Mia

Ide pomedzi plyšáky. to sa mám akože premeniť na... toto? na túto... vec? vypulí na to oči a prezerá si plyšákov.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyMon Apr 19, 2010 10:15 pm

Boon

Usmál jsem se Americkym úsměvem a díval se na ty malé konstrukce a dotkl se konečky prstů hlavy a soustředil se na pohyb těch konstrukcí, ale nic moc se nedělo.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyMon Apr 19, 2010 10:17 pm

Michael

"Oba dva," řekl jsem trochu hlasitěji: "Zavřete oči... Představte si, že jste součástí toho, co chcete ovlivnit, berte to jako svojí další ruku..." Přitom jsem přešel k Boonovi. "Zkus s tím pohnout jako s další rukou, jako by to bylo částí tebe..."
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyMon Apr 19, 2010 10:26 pm

Boon

Zavřel jsem oči a představil si ruku jak chytá železnou tyč a následně ji odhodí do zdi. Pak jsem otevřel oči a zjistil jsem, že jsem se začal potit.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyMon Apr 19, 2010 10:31 pm

Michael

Začíná mu to jít... Jen nechci vidět, jak vybuchne, až zjistí, že jsou ty konstrukce pevně přidělané k zemi. "Mohl by ses víc snažit," zkusil jsem na něj negativní motivaci, protože málo který dospělý snese něco takového, jako je kárání.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyMon Apr 19, 2010 10:50 pm

Boon

Začínal jsem červenat a naběhla mi žilka, protože jsem cholerik, ale zatim jsem to držel a soustředil se víc.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyMon Apr 19, 2010 10:54 pm

Boon-> celá železná konstrukce se roztřásla a začala vibrovat natolik, že byl slyšet i vysoký tón, který po chvíli utichl a konstrukce se uklidnila.


Michael

Přirozený talent... Ale pořád to nestačí... Zřejmě to u něj spustí jen strach, stres a hněv... "Nic moc," řekl jsem s káravým tónem hlasu, abych ho ještě víc vybudil, chtěl jsem, aby vybuchl.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyTue Apr 20, 2010 7:51 am

Mia

počkať ja sa mám premeniť na... toto?! zdvihne plyšáka a ukáže naňho. Pozrie sa na Boona wow...
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyTue Apr 20, 2010 7:57 am

Michael

"Měla by sis rozšířit obzory... Kočka a pes přece nejsou vše... Navíc, koho by zajímal nějaký plyšák? Je to to nejbezpečnější, co může být," řekl jsem jí a podíval se na ní. "Ale pro začátek můžeš zkusit svoje zvířátka..."
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyTue Apr 20, 2010 8:14 am

Mia

Pozrela sa na to ho plyšáka a sadla si na zem. no tak okej... zamrmlala si potichu. Prezrela si plyšáka a zatvorila si oči. okééj... ružový zajac... na tvári mala kyslí výraz. fuj ružová... pokúsi sa premeniť.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyTue Apr 20, 2010 8:23 am

Michael

Měl jsem co dělat, abych nevybuchl smíchy, ale udržel jsem to v sobě. "Doufám, že jsi se soustředila jen na toho zajíce a ne na nic jiného... Třeba na nějakou ženu," zeptal jsem se jí, protože se jí přeměna sice povedla, ale jediné, co se jí změnilo, byly uši a ruce a vyrostl jí zaječí ocásek.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyTue Apr 20, 2010 3:09 pm

Boon

Podíval jsem se na něj zle a představoval si jak to do něj napálí železná tyč.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyTue Apr 20, 2010 3:51 pm

Boon -> Z konstrukce se najednou vytrhla tyč a v celkem veliké rychlosti proletěla kolem Michaela, který to nečekal, takže ani neuhnul. Když se na tebe s úsměvem otočil, tak měl na tváři hlubokou rýhu od tyče, spíše od její špice na konci.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyTue Apr 20, 2010 4:19 pm

Mia

Navrela jej žilka na čele a schmatla toho plyšáka. Hodila ho po Michaelovi. nááhodou.... chcela povedať že je to haluzné ale ke´d sa pozrela na svoje chlpaté plyšové ruky, skleslo povedala tak nič.... keď tyč preletela okolo neho, trocha sa zlakla ale keď uvidela jeho tvár, skoro aj ona vybuchla do smiechu ale radšej sa zdržala.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyTue Apr 20, 2010 4:33 pm

Michael

"Tak, našemu vojáčkovi to už jde... Ale co ty, Mio," otočil jsem se zpátky na ní a všiml jsem si, že má blízko výbuchu smíchu. "No, není to moc k smíchu... Takhle bys útočníka leda rozesmála, možná i rozplakala, ale rozhodně nic jiného," řekl jsem jí už vážně. "Zkus to znovu a tentokrát se soustřeď jen na toho.... ehm... Růžového zajíce," poradil jsem jí.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyTue Apr 20, 2010 5:07 pm

Mia

Hodila preč zajaca a z kopy vytiahla... ružové prasa. tááák... zajac ujde... povie a rýchlo ho nájde. Teraz sa sústredí iba na to, ako vypadá zajac.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyTue Apr 20, 2010 5:13 pm

Mia -> Pomalu jsi cítila, jak se ti zjemňuje kůže a vyrůstají z ní hebké růžové chloupky, když najednou uslyšíš Michaelův hlas...


Michael

"Mio," řekne a zamračí se. "Nezapomněla jsi na něco... Třeba na to, že zajíc má být menší... Ty se nám tu tak akorát zvětšuješ..." řekl a ty jsi si všimla, že jsi trochu povyrostla.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyTue Apr 20, 2010 5:44 pm

Mia

Otvorila oči a šľahla zajaca o zem. Sa na to možem... zavrela oči a myslela na mini zajaca.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyTue Apr 20, 2010 5:49 pm

Michael

"Nejraději bych tě umačkal k smrti," řekl suchým tónem, protože až na pár detailů, jako je barva, tvar uší a jejich délka, barva očí, velikost, byla Mia skoro dokonalou kopií toho růžového zajíce. "Trochu opraný, vytahaný a pomuchlaný, ale jinak dobrý," pochválil tě.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyTue Apr 20, 2010 5:55 pm

Mia

Premenila sa späť a stupila na zajaca. trhaj... povedala svojmu psíkovi ale ten na ňu nechápavo čumel. Mačka sa však do zajaca pustila. okééj.... teraz sa ten zajac približne podobá na to, ako som vypadala že? zaškerí sa.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu EmptyTue Apr 20, 2010 7:17 pm

Boon

"Jo!" Zařval jsem a uklidnil se. Začal jsem se znovu soustředit a s klidem se snažil vytrhnout další tyč, ale ani s ní nehlo a to mě naštvalo a v zápětí se vytrhla a zarazila se do zdi. To musim být naštvaný, abych to dokázal?!
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Sponsored content





Trénink pro Boona a Miu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Trénink pro Boona a Miu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Úkoly-
Přejdi na: