Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Trénink pro Boona a Miu

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 7:27 pm

Michael

"Nebojte se... Jste teprve v začátcích... Jistě to nakonec ovládnete, i když... Miu ovládá stres a strach a našeho vojáka agrese a vztek..." Usmál jsem se, nemyslel jsem to zle, ale prostě jsem byl takový. "Rozhodně to neznamená, že byste schopnosti měli zneužívat... Jako někteří," přitom jsem trochu sklopil hlavu, myslel jsem na Společnost a svoji minulost.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 7:34 pm

Boon

"Ty zlé bych nejradši." Zatnul jsem pěst a nějaká plechovka se najednou rozletěla do zdi. "Hups."
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 7:50 pm

Michael

"Boone, dávej si na to pozor... Mohl bys někomu ublížit... Ale je dobře, že ti to už tolik jde," měl jsem chuť ho poplácat po ramenou, ale zároveň jsem na to vůbec neměl náladu.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 7:59 pm

Boon

Zasmál jsem se a posadil se na lavičku. "Zatim se budu koukat jak to jde té holce."
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 8:16 pm

Michael

"A teď k tréninku... Zkusíme něco ostřejšího, abys byla při boji taky užitečná," řekl jsem směrem k Mie a odešel jsem s Boonem do další místnosti. Objevil jsem se na jedné obrazovce, původně to vyla holá železná stěna, ale ve skutečnosti to byla obrazovka. "Kdybys už nemohla, tak nám řekni... My by jsme si s Boonem už nějak poradili," řekl jsem jí a všechny východy se zamknuly. "Připrav se," dodal jsem a jedna ze stěna vyjela nahoru, za ní stála černá puma. "Zkus se změnit na ní," poradil jsem jí, protože jinak neměla moc šancí na přežití.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 8:21 pm

Mia

Pozrela sa na pumu a chvílu ju obdivovala no potom sa spametala. ja mám tenisky pumy.. zaškerila sa a zatvorila oči. Predstavovala si pumu, každý detail.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 8:23 pm

Puma

Skočila na tebe, nebyl moc čas si jí vůbec představit a začala si tě zblízka prohlížet.


Michael

"Do toho zajíčku!" zařval jsem na obrazovce. "Teda Mio," opravil jsem se, když jsem viděl Boonův pohled.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 8:25 pm

Mia

Zamračila sa a premenila sa na pumu. Otvorila oči a prezerala si ju. Čakala ako puma zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 8:30 pm

Puma

Zamňoukala a utekla pryč... Nebo sis to spíš měla myslet, protože po chvíli se tam objevil i její partner, nejspíš.


Michael
"Oh... Konec," řekl, když uviděl i toho druhého a začal na pultu něco mačkat a mačkal to furt dokola. "Safra... jak já ty vymoženosti nesnáším... Budeš to muset udělat postaru, Mio," řekl jsem jí, protože do místnosti měl začít unikat plyn plný sedativ, ale to se nestalo.


Pumy

První puma začala pomalu Miu obcházet. Zatímco ta druhá šla pomalu k ní.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 8:52 pm

Mia

kua.. premýšla... možno to funguje aj na veci.. pomyslí si a predstaví si oheň... dúfa že sa jej to podarí.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 9:35 pm

Mia>>>Oheň se ti bohužel nepovedl, ale ucítila si teplo, teplo od srsti těch dvou pum, které si k tobě lehly a usnuly. Přitom docela chrněly, ale dalo se to vydržet.


Michael
"Uf," oddychl jsem si, když jsem viděl, že pumy viděly v Mie přítelkyni.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 8:07 am

Mia

Padne jej sánka.


- stačí ?? Razz
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 8:11 am

Michael

"Řekl bych, že je konec tréninku.... Tak můžete si odpočinout," řekl jsem jim a pumy se daly taky na odchod za tu stěnu. Přišel jsem do místnosti, kde byla Mia a za mnou Boon. "Pokoje pro hosty jste viděli, tak si nějaký vyberte... Volný samozřejmě," dodal jsem k tomu a odešel jsem. Dveře už byly odemčené a pumy hezky pod zámkem.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 5:33 pm

Boon

Usmál jsem se a pomalu odešel najít si pokoj.

btw.: Co to Mia s ohněm dělala? Nechce se mi to číst celé, ale pokud vim tak se umí měnit ve zvířata a lidi.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 5:39 pm

///Přeměna na oheň se jí nepovedla právě z toho důvodu... Na oheň to prostě nejde, stejně jako na jiné předměty. Což však nezahrnuje plyšáky nebo jiné výtvory a obrazy něčeho živého, protože slouží jen jako předloha pro vlastní přeměnu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink pro Boona a Miu   Trénink pro Boona a Miu - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Trénink pro Boona a Miu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Úkoly-
Přejdi na: