Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 První mise

Goto down 
+2
Ookami Mia
Srotak
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise   První mise - Stránka 2 EmptyThu Apr 22, 2010 7:18 am

Will
Prechádzal som sa po okolí. No, bolo by na čase trénovať, povie si v duchu a vyrazí späť. O cvílu dorazí do úkrytu. Bene, viem že ma počuješ! Chcel by som hovoriť stebou osamote, povie mu a čaká...
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise   První mise - Stránka 2 EmptyThu Apr 22, 2010 4:27 pm

pro Johna: Nemůžeš si vzít žádnej vzorek, protožě by si narušil integritu celého komplexu, a stejně, Seikanium se venku stane nepoužitelným, jen tady sou dobré podmínky na to, aby fungoval


pro Willa: Ano co by si chtěl? Ozvalo se opodál z mikrofonu.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise   První mise - Stránka 2 EmptyThu Apr 22, 2010 4:39 pm

John

Omlouvám se... Jen mě to tak napadlo, protože to Seikanium je dost zvláštní prvek. "Ale co teda budu dělat," vzdychl jsem a vytáhl zpoza opasku zbraň. Třeba by se dala nějak upravit... Rozhodně potřebuju něco, abych si ulehčil míření, protože s mýma očima... no prostě to moc nejde... Obzvlášť, jestli se mi tohle bude stávat často... V tu chvíli jsem si uvědomil, že zase bez brýlí nevidím pořádně. Zřejmě jsem měl poškozený zrak dlouho, takže dlouho bude trvat, než se vrátí do normálu... jestli se teda někdy vrátí do normálu... Zatím to bylo jen dočasné. Prohlídl jsem si celou laborku... No, alespoň k něčemu to bude...

Flashback

Seděl jsem v lavici a sledoval jsem tabuli, jedna profesorka vykládala něco o tom, jak se vyrábí kontaktní čočky: "Při výrobě měkkých kontaktních čoček metodami odstředivého lití a lití do formy je materiál používán v kapalné formě, pro zhotovení každé lité kontaktní čočky je potřeba vyrobit odlévací formičku, do ní se kápne odměřené množství monomeru, těsně před započetím výrobního procesu se do materiálu přidá katalyzátor (spouštěč polymerace), otáčením pak vzniká kontaktní čočka. Parametry výsledné kontaktní čočky ovlivňuje množství použitého monomeru a rychlost otáček při polymeraci.
Při výrobě metodou lití do formy se vyrobí forma s přesnými parametry poloměrů křivosti, ta má dvě části (kus a protikus), do této formy se kápne přesné množství monomeru a materiál se zalisuje protikusem, při lisování dochází k polymeraci. Z formy se pak vyjme už hotová čočka, bez nutnosti dalšího opracování okrajů. Tato metoda je jednoduchá a dnes nejpoužívanější u výměnných systémů kontaktních čoček, protože je nejrychlejší a nejlevnější."


John

"Ale to mi je na nic... Takové vzpomínky a informace... Potřeboval bych stejně nějaký gelový materiál, který tu asi nenajdu, protože je vše z té hmoty," probral jsem se, protože jsem nehodlal dál vzpomínat. A když se ten materiál venku rozpadne, tak by mi brýle z něho stejně byly k ničemu... Ach jo, proč jsem ty svoje musel na tréninku rozbít?
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise   První mise - Stránka 2 EmptyThu Apr 22, 2010 5:56 pm

Will
Chcem sa spýtať, či by sme mohli pokračovať v tréninku, spýta sa a čaká...
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise   První mise - Stránka 2 EmptyThu Apr 22, 2010 6:02 pm

Ben

Ok, v místnosti před tebou je jakási menší simulace města, sou tam auta, hydranty, lidi tam samozřejmě nejsou říkal mu přes mikrofon Sice seš silnej, ale měl by ses taky naučit jak tu sílu používat, když máš problém, můžeš použít cokoliv jako zbraň, ze začátku začni z něčim lehkým, vyzkoušej si jak se s tím hází, ohmatej si to... Podle mích výpočtů by si měl dokázat zvednout auto a hodit ho pár metrů.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise   První mise - Stránka 2 EmptyThu Apr 22, 2010 6:08 pm

Will
Kývol a vošiel. Tu to je jak v meste, no bez ľudí, ako hovoril Ben, povie a všimne si blízke auto. Podíde k nemu. No, Ben hovoril že by to malo ísť, povedal a zodvihol ho. Je to docela ťažké, povie a hodí to na niekolko metrov. Dobré... Pochváli sa a pokračuje....
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise   První mise - Stránka 2 EmptyThu Apr 22, 2010 6:13 pm

// jak si vzal auto, rozpadlo se ti v rukách, z dálky se ozvalo Jop, měl by si trénovat svůj stisk.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise   První mise - Stránka 2 EmptyThu Apr 22, 2010 6:45 pm

Will
Jop, to asi hej, povie a zobere ďalešie. Tentokrát ho uchmatne slabšie...
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise   První mise - Stránka 2 EmptyThu Apr 22, 2010 7:44 pm

Ben

Zdá se, že ten tréning s titanovým míčkem byl docela dobrý, ale žádám tě, aby ses držel od lidí trochu dál, mohl by si jim ublížit
//kapota auta se trochu promáčkla ale ty si vpohodě držel to auto.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise   První mise - Stránka 2 EmptyThu Apr 22, 2010 8:03 pm

Will
Jasné, povie a hodí Auto do neďalekej budovy....
Návrat nahoru Goto down
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise   První mise - Stránka 2 EmptyThu Apr 22, 2010 8:57 pm

Tom

Procházel jsem se po celé budově a zjišťoval kde je co.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise   První mise - Stránka 2 EmptyThu Apr 22, 2010 9:56 pm

Mia

Vyšla von a za ňou poslušne kráčali zvieratá. čo budem robiť?! nudila sa
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise   První mise - Stránka 2 EmptyFri Apr 23, 2010 3:32 pm

Will
Po chvílke dôjde k BMW-čku. Športiak.... Povie si a zobere ho. Znovu ho chytí a hodí to dej istej budovy....
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise   První mise - Stránka 2 EmptySat Apr 24, 2010 2:54 pm

Po celém komplexu začalo blikat červené světlo, a všem se ukázali šipky, kam mají jít, když ste podle nich došli nakonec objevili ste se v té místnosti s obrazovkama, té, ve které ste předtím jedli, tam seděl Ben, který se ustaraně díval na všechny obrazovky a prohlížel si jakousi mapu nějaké budovi.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise   První mise - Stránka 2 EmptySat Apr 24, 2010 3:12 pm

Mia

Príde až k Benovi a pozrie sa naňho. čo sa deje? opýta sa.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise   První mise - Stránka 2 EmptySat Apr 24, 2010 3:16 pm

John

Strčil jsem si zbraň za opasek. Snad se bude hodit, i když teď pořádně nevidím... Narovnal jsem si košili, aby nebyl vidět ten přístroj od Bena a vyrazil jsem z pokoje. Když jsem tam dorazil, tak jsem mžoural očima, abych alespoň něco na těch obrazovkách mohl vidět.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise   První mise - Stránka 2 EmptySat Apr 24, 2010 3:20 pm

Will
Dôjde k Benovi. Čo sa deje? Spýta sa seba v duchu a čaká...
Návrat nahoru Goto down
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise   První mise - Stránka 2 EmptySat Apr 24, 2010 6:45 pm

Tom

Rychle jsem doběhl až do místnosti.
Poté jsem pomalým rkokem došel k Benovi a ještě si narovnal kapucu...
Čekal jsem co poví.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise   První mise - Stránka 2 EmptySat Apr 24, 2010 9:06 pm

Ben

Počkal až k němu všichni příjdou a spustil. Mám tu pár novinek... řekl a napil se trochu čaje pak zase začal mluvit Vzhledem k tomu, že je tu víc věcí, rozdělím vás do týmů.

Pro Obita, Aspiho, Goolaje a Já

Jsou tu další lidi, kterým se projevila schopnost jako vám, de po ní Společnost a musíte jí zachránit. Zrovna Jsou v LA, navedli sme je do stejného hotelu, ale jestli se tam nedostanete včas Společnost si na nich smlsne Nastupte do Kathy, ta vás tam do hodiny zaveze.

Sev, Mia, Neal, Adop

Zjistil sem polohu jedné ze základen Společnosti, měli by tam být cenné informace a nějací uvěznění lidi se schopnostma.... Nevíme co sou zač, možná to sou zločinci, takže buďte připravení na použití síly. Pokud to stihněte a John se s mou hračkou stihne napojit na jejich počítač, získáme cenné informace. konstatoval a pak dodal. Protože je Kathy zadaná budete si muset vystačit z reproduktorů se začalo linou bubnování xD Kathy V2! řekl totálně nadšeným hlasem. Johne ty jí budeš moct jediný ovládat. Díky tomu Iphonu.


První mise - Stránka 2 Image_vtol


Tak na co sakra čekáte?
řekl trochu zvýšeným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise   První mise - Stránka 2 EmptySat Apr 24, 2010 9:08 pm

Will
Skočil som do stíhačky...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise   První mise - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
První mise
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» První setkání

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Hra-
Přejdi na: