Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Odhalení (George Kames)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 3:02 pm

Raní probuzení bylo dost tvrdé, když jsi se totiž probudil, tak si se praštil hlavou o "strop". Do poledne zbývalo ještě půl hodiny, ale to znamenalo, že bys měl vyrazit co nejdřív, nejspíš už tam na tebe ten neznámý muž čeká. Do práce jsi už ani chodit nemusel, protože kdyby ses tam ukázal, tak by ti šéf dal sodu a to pořádnou, protože si dost zakládal na dochvilnosti.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 6:29 pm

George Kames

Au .. řekl jsem a držel jsem se jednou rukou za čelo .. pak jsem se koukl na hodinky a uviděl čas ... nojo přesně akorád .. řekl ještě hodil pohled na dům a jel na místo schůze
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 6:32 pm

Neznámý muž

Seděl na lavičce a pokuřoval cigaretu. Na sobě měl černou bundu, což v tomhle teplu nedávalo moc smysl a tak byl trochu jako pěst na oko. Netrpělivě se díval kolem sebe a zrovna, když jsi přijel, tak si zapálil další.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 6:39 pm

George Kames

Zastavil jsem u kraje a vystoupil celkem v klidu jsem šel k tomu muži
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 6:41 pm

Neznámý muž

"Tady jste... Takže, jak jste se rozhodl," zeptal jsem se ho a přitom si rozepl bundu a odložil jí na lavičku. Pod bundou jsem měl černou košili.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 6:52 pm

George Kames

Půjdu svámi a připojím se ale pod jednou podmínkou .. Eve najdete a chci aby se vrátila .. řekl
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 6:58 pm

Neznámý muž

"Tak, pokud jde o Vás, tak nemám námitek k tomu, aby jste zůstal tady ve městě... Někdo z našich Vás bude hlídat... A na nalezení Eve už pracujeme," ujistil se a podal ti nějaké klíče. "Jsou od hotelu, dva bloky odsud... Náš člověk už tam bydlí a je to to nejbezpečnější místo ve městě... Kdo by vás hledal v hotelu ve městě... A ještě něco," přitom jeho obličej dost zvážněl: "Možná se Vás pokusí zmást a zkontaktovat, ale nevěřte jim... Bez rozmyšlení by Vás zabili," když to dořekl, tak tam bundu nechal a dal se na odchod.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 7:10 pm

George Kames

nic jsem neříkal
šel jsem .. k autu a jel k hotelu
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 7:28 pm

Hotel nevypadal zrovna nejlíp, ale rozhodně uvnitř nebyla žádná havěť, jen to nebyl ten luxus, na který jsi byl zrovna navyklý. U recepce seděla dívka, tak 17 let, a četla si časopis.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 7:46 pm

George Kames

přišel jsem k recepční a zeptal jsem se .. Meta volný pokoj ? ..
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 7:48 pm

Recepční

"Ne, ale jeden je jen rezervovaný a host by měl přijít do jedný, tak kdybyste si počkal," řekla ti přes časopis a dál si četla, zřejmě bys jí měl ukázat ten klíč, co ti dal ten neznámý muž, se kterým jsi mluvil.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 8:03 pm

George Kames

od jakýho pokoje je todle ?? .. řekl jsem a zasinkal s klíčem
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 8:14 pm

Recepční

"Jo, to jste Vy," řekla, když zvedla oči, aby se na klíč podívala. "Druhé patro, pokoj číslo 9... Je to úplně na konci chodby." řekla ti a znovu se začetla.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 8:32 pm

George Kames

Děkuju .. řekl jsem a vyrazil tam jsem jsem měl
kdžy jsem tma dorazil odemykal jsem si dveře do bytu
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 8:37 pm

>>>Když jsi vešel, tak tě napadlo, že horší už to být nemůže, ale z omylu tě po chvíli vyvedl až vnitřek. Předsíň nebyla zrovna nejkrásnější, ale vnitřek pokoje už byl dobrý. V rohu pokoje byla rohová postel, ano rohová postel. Na druhé straně menší kuchyňka a jedny dveře, co vedly do koupelny, kde byla sprcha a toaleta. Když bys přešel místnost, došel bys k oknu, ze kterého byl výhled na město.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 10:11 pm

George Kames

pokoj jsem si z blízka radši neprohlížel jenom jsem ho prošel a zabouchl zasebou dveře
druhý co jsem udělal je že jsem šel k okýnku abych se koukl na LA ... Eve kde ses ?? ... řekl jsem si
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 10:18 pm

>>>Už se pomalu stmívalo, bylo to zvláštní, nezdálo se to ani pár hodin, co bylo poledne, ale už byl večer, čas si pustit televizi a podívat se na zprávy... Ale to by tam televize být musela.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 10:22 pm

George Kames

lehl jsme si do rádoby luxusního gauče ... aaa .. to není jako umě doma kde je televize já chci správy třeba se tam bude řešit můj barák ... říkla jsem si celkem rozčíleně
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 10:28 pm

>>>V hlavě ti začalo nějak šumět, ale to bylo vše, jen tě akorát zbytečně hlava rozbolela. Po chvíli jsi však uslyšel nějaké zvuky, skoro jako výbuchy. Pak jsi uslyšel něčí hlas, který říkal: "Podle všeho nešlo o nešťastnou náhodu, ale o úmysl... To vše dosv----- am---- vid---" V tu chvíli, kdy jsi přestal slyšet souvisle tě rozbolela hlava ještě víc a střep v noze by byl proti tomu vysvobozením.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 10:48 pm

George Kames

aaa .. chytnul jsem se za chlavu a zaupěl jsem boelstí hlavy .. coto kur** bylo .. řekl jsem vyděšený a chytal jsem se za hlavu
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 10:51 pm

>>>Když bolest ustoupila, dostavila se únava. Pomalu se ti klížily oči, ani jsi nevěděl proč, ale z nějakého důvodu jsi byl přetažený a unavený.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) EmptyWed Apr 21, 2010 10:58 pm

George Kames

Sakra koukám z okna a najednou se mi ozývaj divný hlasy a chce se mi spát ... dost divny řekl jsem si a zívnul jsem apk jsem jenom zavřel oči nijak jsem se spánku nebránil
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Odhalení (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odhalení (George Kames)   Odhalení (George Kames) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Odhalení (George Kames)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» George Kames
» Každodenní rutina filmařiny (George Kames)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Hra-
Přejdi na: