Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Každodenní rutina filmařiny (George Kames)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 5:08 pm

Účastnil jsi se natáčení jednoho snímku přímo na ulici Los Angeles. Zrovna jste měli natočit snímek seskoku z domu, ale ještě předtím tam byla scéna v bytě...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 5:24 pm

George Kames

Doprohlídnul jsem si byt ... hm skvěle .. řekl jsem a šel jsem stranou můžeme řekl jsem a sedl jsem si do židle a otevřel scénář a sem tam zmáčkl propisku ze zvyku a počkal jsem až se to odtočí
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 5:29 pm

Režisér

Důležitě si sedl do svého křesla a vzal si megafon a svým důležitým hlasem řekl jako každý den: "Světla,... kamera,... klapka,... akce!" Znělo to a vypadalo hrozně, protože než ostatní udělali to co měli, tak by se podle něj natáčelo půl minuty, což se u něj projevilo jeho nenávistným pohledem.


>>>Moc dlouho to netrvalo a scéna byla dotočena, bez větších komplikací, a dalo se říct, že tvoje práce skončila... Režisér tě stejně nikdy nenechal u scén, kdy scénáře nebylo moc třeba a protože byl "spořivý", tak tě pokaždé na ty scény doslova vykázal.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 5:52 pm

George Kames

hotovo řekl jsem a šel jsem ke svému autu které bylo poblíž
vytáhlnul jsem klíčky , odemknul , nastoupil jsme do auta .. nastartoval jsem ... a rozjel jsem se měl jsem zamířeno do nákýjo burgeru pro "Lehkou svačinku"
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 5:58 pm

>>>Když jsi dojel do McDonaldu, tak se na chvíli zatmělo, chvíli nebylo skoro nic vidět, ale pak ti zazvonil mobil, ale počkat... Na mobilu nic nebylo, ale měl jsi pocit, že ti přišla zpráva... "Eve něco určitě potřebuje." Napadlo tě a v tu chvíli také od ní přišla SMS. Měl by sis jí přečíst.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 6:03 pm

George Kames

Co to ?? .. řekl jsme až jsem se skoro lekl .. zastavil jsem a přijel ke krajnici u McDonalda ... Chvilku jsem zapřemýšlel a pak jsem vzal mobil a začal číst SmS
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 6:07 pm

>>> V SMS stálo:
Eve napsal:
Miláčku, musela jsem na nějakou dobu z města... Něco se stalo doma a dům... no, dům už není... Rozhodně to ale neznamená konec... Jen něco musím vyřešit v New Yorku.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 9:29 pm

George Kames

Počkat ?? .. Dům ?? .. New York ?? .. co ?? .. řkel jsem a okamžitě vytáčel číslo přítelkyně a nedoškavě až nervézně jsem jí volal
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 9:39 pm

>>>Z telefonu se ozvalo: "Volané číslo neexistuje." Bylo to dost divné... Číslo tvojí přítelkyně bylo dobře, ale proč tedy neexistuje... Něco se děje, něco dost zlého, muselo tě napadnout.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 10:12 pm

George Kames

uvolnil jsem zničeho nic dlan ze který mi vyklouzl mobil a dopadl na sedačku .. v tu chvilku jsem šlapl na plyn a rozjel to jako šílenec ke svému domu
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 10:14 pm

>>>Když jsi dojel k místu, kde měl být váš dům, tak tam byl jen kráter a trosky, spíš trosky a ze sklepa kráter. Stál tam jeden muž a kouřil cigaretu, měl si z něj špatný pocit.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 10:17 pm

George Kames

Kouknul jsem se na náš "dům" a okamžitě jsem zmáčkl brzdu
zastavil jsem se na místě a vyběhl z toho auto ... Co to ?? .. řekl jsem celkem nervozně když jsem viděl dům v troskách ... Hej ! .. řekl jsem takovým provokativním tonem na toho chlápka a šel vzteky kněmu
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 10:18 pm

Neznámý muž

"Takže nakonec z toho nic nebude," řekl zklamaným tónem a ty jsi uslyšel takové cvaknutí, jako by zrovna něco nabil, možná i zbraň.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 10:20 pm

George Kames

Kdo jste sakra ?? zeptal jsem se .. a když jsme uslyšel to cvaknutí tak jsem radši zůstal stát na místě
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 10:22 pm

Neznámý muž

"Někdo, kdo Tě chce ochránit," řekl neutrálním tónem a najednou tam přijelo auto. "Pokud máte chvíli čas," pokynul ti do auta a típl cigaretu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 10:28 pm

George Kames

potom neutrálním tonu jsem se uklidnil ... a povzdychl .. co už můžu stratit ... prohodil jsem do konverzace a otočil jsem šel jsem k tomu autu
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 10:31 pm

Neznámý muž

Když si za tebou nastoupil do toho černého auta, ze kterého ani do něj nebylo vidět, tak jsi si všiml, že je zevnitř větší než zvenku a vevnitř připomíná spíš limuzínu. Vepředu seděl řidič a vzadu ty s tím mužem...
"Chtěl bych si s Vámi o něčem promluvit... O Vás."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 10:38 pm

George Kames

O mně ?? .. zaskočilo mě .. jak to myslíte .. zeptal jsem se
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 10:45 pm

Neznámý muž

"Potřebujeme Vaše schopnosti... Byly by velmi užitečné v boji proti jedné nebezpečné organizaci, která lidi jako Vy vyhledává a pak už o nich nikdo nikdy neslyší... Proto jsem tady, nejenom abych Vás požádal o pomoc, ale také nechci, aby dostali i Vás," řekl co nejpřesvědčivěji, ale vlastně říkal skoro pravdu, takže jsi to ani prokouknout nemohl, i když všechno bylo už tak dost podezřelé.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 10:48 pm

George Kames

koukal jsem naněj takovým překvapeným obličejem ... Jaký Schopnosti ?? já jsem scénárista ... jaká organizace ?? ... ptal jsem se a pak jsem to dovržil .. Naštívil jste už psychiatrii?
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 10:50 pm

Neznámý muž

Neodpovídal jsem, jen jsem ti dal telefon k hlavě. Ty jsi ucítil dost silnou bolest, jako bych tě s tím telefonem praštil, ale bylo to jen nepovedené navázání spojení. "Už chápete," zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 10:57 pm

George Kames

Woaa .. vydal jsem ze sebe .. Co to ?? .. toje podobný jako předtím .. řekl jsem ale stejně jsem to nák nechápal


Naposledy upravil Wilder dne Tue Apr 20, 2010 11:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 11:00 pm

Neznámý muž

"Rozhodně si to nechte ještě projít hlavou... Nechci Vás do toho tlačit, stačí mi jen, když mi slíbíte, že se Vám nic nestane..." řekl jsem mu a potřásl jsem mu rukou. "Teď Vám dám čas na rozmyšlenou... Zítra příjděte do parku a řeknete mi, jak jste se rozhodl." řekl jsem mu a otevřel jsem mu dveře.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 11:03 pm

George Kames

Bylo namě vydět že chci vypadnout ale jetě jsem se zeptal na 1 otázku ... Co se stalo s mím domem a s moji přítelkyní ?? ..
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) EmptyTue Apr 20, 2010 11:07 pm

Neznámý muž

"Eve Vás měla chránit a dokonce se... No, udělala něco, co se v naší branži nestává moc často, ale to jen víc prohloubilo důvod k tomu, aby Vás chránila, ale dnes... Nevíme proč, ale někdo se jí i Vás pokusil zabít... Nevíme, co se stalo s Eve, ale když jsme se jí pokusili zkontaktovat, tak se nám to nepovedlo," řekl s trochu smutným hlasem, jako by mu Eve bylo líto a pomalu za tebou zavřel dveře. "Zítra v poledne v parku... připomenul jsem ti a auto odjelo a ty jsi stál zase před "domem".
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Každodenní rutina filmařiny (George Kames)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» George Kames
» Odhalení (George Kames)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Hra-
Přejdi na: