Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Herec nebo vyžírka (Morgen)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 3:48 pm

.......
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 3:58 pm

Morgen

jako každé ráno jsem vstal v 8:00 a udělal si hygienu.potom jem se oblíkl a začal u snídaně recitovat jednu scénku kterou jssem se měl naučit.Angeliko...už ti to nemohu dál tajit...ách jo...proč musím hrát pořád slaďáky....řekl jsem si pro sebe a dojedl.už bylo 10:00 a já vyrazil do práce.nasedl jsem do svého Hammeru a vyrazil do práce.loudavě jsem jel ulicemi New Yourku když jsem konečně dorazil k ému pracovišti.vešel jsem do budovy a hned jsem zamířil za režisérem.byl ve své pracovně a tak jsem zaklepal na dveře ačekal s rukama v kapsách.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 4:04 pm

>>>Dveře se sami od sebe otevřely, nikdo uvnitř nebyl. Alespoň to tak na první pohled vypadalo, místnost byla tichá a jediný zvuk, který přesto před chvílí utichl, byl vrzot dveří. Do temnoty hrály jen paprsky světla z chodby a tak byl na zemi stín tvého tvaru.
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 4:08 pm

Morgen

haló....šéfe...zavolal jsem a vešel dovnitř.šel jsem k vypínači a skusil ho zapnout.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 4:15 pm

>>>Nikdo se neozýval a ani světlo nešlo... V tu chvíli bylo venku vidět zatmění, ale tady v kanceláři těžko, jen to na chodbě víc potemnělo, ale když by ses otočil ke dveřím, tak se se zavrzáním zase zavřely. V rohu místnosti se zaleskly žluté oči, jako nějaké ještěrky.
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 4:17 pm

Morgen

dveře se zavřely ajá se koukl na oči.kdo nebo co ksakru jsi?!řek jsem naštvaně a pomal couval ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 4:19 pm

>>>Když jsi došel ke dveřím, tak jsi najednou přeletěl přes celou místnost a spadl za stůl. Dveře odletěly na chodbu a byly trochu promáčknuté. Ještěrák nebo co to bylo si stoupl nad tebe a jeho jazyk se pravidelně kmital v rytmu samby. "Už dlouho mám hlad..." řekl ti a podal ti ruku.
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 4:26 pm

Morgen

chce mě sníst a nebo mi podat pomocnou ruku?určitě by mě zabil už hned ale kdo ví...řekl jsem si a zatnul zuby.zavřel oči a podal ještěrákovy ruku.prosím ať mě nesežere...donesu mu nějaký jídlo ale jen a´ˇt mi neukosne ruku...říkal jsem si pro sebe se strachem.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 4:29 pm

>>>Ucítil jsi hroznou bolest a neubránil jsi se výkřiku, řekněme dost zženštilému výkřiku, a najednou jsi necítil nic. Ani konečky prstů, ani hlavu, ani své myšlenky.


Probudil jsi se na posteli. Byl jsi v nějaké malé místnosti dost podobné cele, ale tady nebyly mříže, mohl jsi klidně vyjít na dlouho chodbu. Když by jsi se podíval na svojí ruku, tak bys tam uviděl dost hlubokou ránu, skoro až na kost, od dvou zubů.
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 4:31 pm

Morgen

ku*va...herec a nechá se napálit...co to sakra bylo...řekl jsem si pro sebe a vstal z postele.pomalu jsem višel na chodbu a když jsem ic neviděl tak jsem po ní šel.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 4:35 pm

>>>Došel jsi na konec, po cestě jsi nenarazil na žádné dveře, nic... Na druhé straně chodby, tam kde jsi začal, cesta dál nevedla, takže jsi nejspíš v pasti.
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 4:37 pm

Morgen

hmm...někudy sem musí jít vzduch...řekl jsem si a sažil se najít ventilační šachtu.jestliže jsem žádnou nenašel tak jsem začal mlátit do stěn a řvát.pusťte mě ven!
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 4:39 pm

>>>Bohužel jsi žádnou šachtu nenašel a při každém pokusu do zdi praštit jsi ucítil bolest. Po několika pokusech jsi od stěny odletěl a na stěně se objevila prasklina, která po chvíli zase zmizela. Nejspíš budeš muset počkat na pomoc zvenčí.
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 4:43 pm

Morgen

sakra...jsem ještě tak mladý a stihl jsem tak málo věcí...ne!játady neumřu!řekl jsem si pro sebe s odhodláním a vztekem v očích.potom jsem se vrátile stěně a mlátil do ní rukou kterou jsem neměl zraněnou,kopal jsem do ní a mlátil hlavou.chtěl jsem ji prorazit.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 5:32 pm

>>>Ucítil jsi velmi silný tlak, který tě vymrštil do protější zdi. Když jsi se po chvíli probral z bezvědomí, měl jsi po obličeji krev a na hlavě ránu, přímo vlevo nad čelem. Když jsi se podíval před sebe, tak jsi uviděl otvor, který se nějak vytvořil, zřejmě ten tlak, který vedl do další půlkruhové místnosti. Tato však byla mnohem delší a tak průzkum zabere víc času.
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 5:35 pm

Morgen

sakra...řeknu si a utřu si krev z hlavy.prolezl jsem dírou a začal zkoumat místnost.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 5:45 pm

>>>Nebyla to ani tak místnost jako spíš hodně dlouhá kruhová chodba, která však nebyla až tak kruhová, protože na obou koncích končila... Bylo to skoro to stejné jako předtím, ale když jsi došel na jeden konec, tak jsi uviděl dveře s nápisem: "Iratus"
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 5:47 pm

Morgen

hmmm...co to tak může znamenat?řekl jsem si a snažil se dveře otevřít.jestli nešly tak jsem se je snažil vykopnout.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 5:52 pm

>>>Když jsi dveře otevřel, tak se barva světla v nich změnila na temně rudou, ani jsi nevěděl proč, ale vešel jsi a dveře se za tebou zavřely. Byla tu křižovatka, skoro, rozdělovala se na další cestu a malý tunel, kam jsi se sotva mohl vejít, když bys klečel, takže byl tak akorát na plazení se. Nad cestou byl nápis: "Superbia," a nad tunelem: "Humilitas"
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 5:54 pm

Morgen

rozhodl jsem se jít tunelem.vmáčkl jsem se do něj a plazil se a snažil se doplazit na konec aniž bychse zasekl.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 6:00 pm

>>>Doplazil jsi se na konec tunelu, kde už někdo stál a čekal. Byl k tobě otočen zády, ale když se otočil, tak jsi poznal toho ještěráka. "Bude z tebe dobrá návnada," řekl ti a na něco čekal.
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 6:03 pm

Morgen

ještě mi něco dlužíš ty smrade!zařval jsem a rozběhlseproti ještěrákovy.(nepiš jestli mě nějak zasáhl,jen jestli zaůtočil).
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 6:23 pm

Ještěrák

"Potřebujeme tě celýho, takže klid... Nerad bych, aby tě někdo potom musel dávat dokupy."
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 6:44 pm

Morgen

zastavil jsem se pět metrů od ještěráka.já ještě umřít nehodlám..a nemám jediný důvod ti věřít...řekl jsem ale pořád jsem byl ve střehu.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) EmptyWed Apr 21, 2010 6:48 pm

Ještěrák

"Kdybych tě chtěl zabít, tak bych místo tišidla použil jed... Ale to je jedno... Pomůžeš nebo ne," zamrskal přitom svým jazykem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Herec nebo vyžírka (Morgen)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Morgen Gakken

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Hra-
Přejdi na: