Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Herec nebo vyžírka (Morgen)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 6:50 pm

Morgen

řekni mi o co jde a já ti možná pomohu...řekl jsem nestrácejíc na ostražitosti.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 6:54 pm

Ještěrák

"Řekněme, že bys za tu prácičku dostal pěkně mastnou odměnu... Řekněme, že pár miliónů dolarů není nic... Tak, kolik bys chtěl za to, že bys nám pomohl ve špionáži," zeptal se tě a tobě se stoprocentně před očima objevila ta značná suma, kterou ti nabízel, protože z jeho hlasu se muselo jednat o hodně moc peněz.
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 6:58 pm

Morgen

sepnul jsem ruce na modlení a řekl.konečně jsi vyslyšel é prosby ó bože...řekl jsem ale potom jsem se zarazil.tři otázky...první...kde seženete tolik peněz?druhá...proč jste si a tu spionáž vybraly mě?třetí...co takových padesát milionů dolarů?zeptal jsem se a bylo vidět že to určitě přijmu.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 7:03 pm

Ještěrák

"Nechtěj mě rozesmát... Padesát milionů... Řekněme, že pokud by to stačilo, tak by byl šéf nadmíru spokojen... A peníze.. hochu... Jsi v Americe, tady každá větší firma má peněz až až, aby si mohla dovolit špeha... Navíc, jsi dost nenápadný, což ti hraje do karet... Až se tě pokusí zkontaktovat, tak se vším musíš souhlasit... Informace nám pak zašleš tímhle," řekl a podal ti nějaký kufřík. "Ale otevři ho, až když budou informace shromážděné," dořekl a požádal tě o ruku: "Tentokrát se budu snažit být mírnější..."
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 7:14 pm

Morgen

za padesát milion bych udělal cokoliv...uchechtnu se a podám mu ruku.druhou rukou si vezmu kufřík a přykývnu mu.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 7:26 pm

Ještěrák

Znovu jsem ho kousl do ruky, ale tentokrát o něco mírněji, aby ho to zas tak nebolelo.


>>>Probral jsi se v restauraci v Los Angeles. Jedna servírka se na tebe mile koukala a nejspíš čekala, že si něco objednáš.
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 7:40 pm

Morgen

usmál jsem se a řekl.hamburger a sodovku prosím...ale potom jsem se koukl z okna vedle mě na ulice Los angeles.New your,divné místo a teď los angeles....co to bude příště?kouzelná skří=nka strýčka Sama?uchechtl jsem se sám pro sebe a koukl se na kufřík co byl vedle mě.hmmm...špión...pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 7:46 pm

>>>Po pěti pěti minutách přišla servírka i s tvojí objednávkou. Nebylo to jako v nějakém fastfoodu, že bys dostal čistě jen hamburger, ale měl jsi to hezky na mělkém pozlaceném talíři. K hamburgru byla i obloha a hranolky. "Nechte si chutnat," řekla ti servírka, když dala jídlo před tebe a odešla k dalším hostům.
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 7:55 pm

Morgen

poděokval jsem a schutí se pustil do jídla.za chvíly jsem měl dojezeno i dopito.účet prosím...poprosil jsem o účet.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 8:02 pm

>>>Za nedlouho doběhla servírka s účtem, na kterém se nádherně vyjímala suma 14$.
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 8:06 pm

Morgen

vytáhl jsem peněženku a zaplatilservírce.utratil jsem minimálně polovinu peněz co jsem měl u sebe.vyšel jsem ven z restaurace i s kufříkem a rozhlížel se kolem jestli neuvidím něco co by mi řeklo co mám dělat dál.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 8:15 pm

>>>Teď jsi na to byl sám... V cizím městě... Skoro bez peněz... Rozhodně by sis měl najít nějaké ubytování, v nějakém levném hotelu.
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 8:17 pm

Morgen

alespoň mi mohl dát info o té spionáži...a nebo mě nevyhodit ve městě kde vše stojí víc než letecký zájezd...řekl jsem si a pěšky se vydal hledat nějaký pajzl nebo hotýlek.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 8:26 pm

>>>Došel jsi k jednomu hotelu, který zvenku nevypadal nic moc, ale rozhodně tam nebyla žádná havěť, u recepce seděla dívka, tak 17 let, a četla si v časopisu.
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 8:28 pm

Morgen

přišel jsem k recepci a lokty se opřel o pult.ahoj...kolik stojí noc v tomhle hotelu?usmál jsem se na dívku.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 8:30 pm

Recepční

"Jsou tu dva poslední pokoje, z čehož je jeden rezervovaný... Kolik jste ochoten nabídnout?" zeptala se tě.
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 8:36 pm

Morgen

udělal jsem gesto rukou aby počkala a vyhrábl z kapes a pěněženky zbylé peníze.20$...řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 8:38 pm

Recepční

Začala se smát. "Tak, kreditka bude lepší," řekla a čekala, až jí podáš kreditku. Zřejmě měla ráda vtipné lidi.
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 8:44 pm

Morgen

já zapoměl že mám kreditky...zasmál jsem se a vytáhl z peněženky jednu moji kreditku a podal jí dívce.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 8:50 pm

Recepční

"Takže 50$," řekla celkem nahlas, abys to slyšel, ale na jakoukoliv reakci bylo už stejně pozdě. Vrátila ti tvojí kreditku a podala ti klíče od pokoje. "Druhé patro, pokoj číslo sedm... Je to skoro na konci chodby."
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 8:59 pm

Morgen

díky...řekl jsem a jedním okem na dívku mrkl.vzal jsem si nazpět kerditku a klíče a i s kufříkem dorazil do mého pokoje.otevřel jsem dveře a kufřík schoval pod postel.sám jsem si lehl na postel a usnul se spoustou myšlenek.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herec nebo vyžírka (Morgen)   Herec nebo vyžírka (Morgen) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Herec nebo vyžírka (Morgen)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Morgen Gakken

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Hra-
Přejdi na: