Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 John a Thomas si jdou pro sílu

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 7:39 pm

John

Dělá si srandu... Ne, myslí to vážně... Její pohled nevěstil nic dobrého a tak jsem se rozeběhl směrem k Tomovi. To nemůžu stihnout... Ale on se nevyléčí... Jeho by to mohlo zabít... V běhu jsem se ještě pokusil na Sarah vystřelit, abych jí nějak zbrzdil a mohl to stihnout.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 7:58 pm

Sarah dostala druhou střelou a náhle vystřelila, ale John to schytal do krku pod hlavou a padl k zemi. Měl zavřené oči a nedýchal, umřel. Příběhla jsem k němu a otočila ho na břicho a zkoumala díru v krku.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 8:02 pm

Tom

Přiběhl jsem k Johnovi a Sarah s mírně ohořelou rukou.
Zahojí se mu i tohle?
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 8:09 pm

Sarah

"Ne tak docela." Řekla jsem a vytáhla mu kulku a on se najednou zase nadechl.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 8:13 pm

John

"Zešílelas'" zařval jsem na ní, když jsem se nadechl podruhé. Tohle je už na mě moc... Únos, bunkr, střelba, vražda.... Tohle je vážně moc...
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 8:26 pm

Sarah

"Právě sjem ti ukázala tvoji jedinou část těla, která tě dokáže zabít. Jakmile ti někdo ze zadu do krku vrazí něco a bude to tam déle jak dva dny tak zemřeš. problém je v tom, že když to tam zarazí tak padneš do bezvědomí a přestaneš dýchat takže si někteří mohou myslet, že jsi mrtvý." Řekla jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 8:32 pm

John

"Aha... Takže bez cizí pomoci bych to nepřežil... Chápu... No, je na čase se dozvědět něco o tomhle bunkru," řekl jsem jí. Moc by mě zajímalo, jak to tu všechno funguje... Rozhodně bych se něco nového mohl přiučit.
Návrat nahoru Goto down
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 3:47 pm

Tom

Nevěřícně jsem na Johna koukal.
Přitom jsem se stále držel za poraněnou ruku.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 5:34 pm

Sarah

Kousla jsem se do prstu a potřela krví ruku Toma a ona se pomalu zahojila. Pak jsem koukla na Johna. "To se jdi zeptat Bena."
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 5:37 pm

John

"Takže už můžu jít," zeptal jsem se, ale na odpověď jsem nečekal. Zbraň jsem si dal za opasek u kalhot, ale před tím jsem raději zaklapl pojistku. Pro jistotu... A odešel jsem.
Návrat nahoru Goto down
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 EmptyWed Apr 21, 2010 6:58 pm

Tom

Díky pousmál jsem se na Srah a poodstoupil od dva kroky od ní.
Začal jsem se znovu soustředit na kuličku kterou jsem chtěl vytvořit na své tlani. Už to nebyla ani tak kulička. Byla to koule o velikosti fotbalového míče.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 EmptyThu Apr 22, 2010 3:58 pm

Tom - > Byl to spíše ohnivý tenisák, ale najednou s eozval hlas Sarah."Hoď to po mně."
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 EmptyThu Apr 22, 2010 5:24 pm

Tom

Natáhnul jsem paži a pokusil se kuličku hodit stejně jako kdyby byla Rugbyoví míč.
Přitom jsem ale přestal dodávat sílu aby se ten ohniví "tenisák" vůbec odtrhl od mé ruky.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 EmptyThu Apr 22, 2010 8:18 pm

Najednou se koule rozletěla a napálila přímo do Sarah, které to spálilo nohy, ale ty se pomalu opět zregenerovaly. "Fajn, ovládat už to jakš takš umíš takže pro dnešek konec."
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Sponsored content





John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: John a Thomas si jdou pro sílu   John a Thomas si jdou pro sílu - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
John a Thomas si jdou pro sílu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» John Spancer
» John Spancer
» Thomas Jones
» Thomas Jones

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Úkoly-
Přejdi na: