Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Každodenní rutina filmařiny (George Kames)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 11:23 pm

George Kames

Auto odjelo a já jsem si probíral v hlavě to co mi řekl ... jo ale co ted .. řekl a kouknul se na místo ke by měl bát normální dům .... co ted .. řekl a kouknul se na nebe a v tom dostla nánpad .. došel jsem ke svímu autu ... a natáhnul jsme se pro mobil ležící na sedačce ... pak jsme se opřel o kapotu auta a snažil jsem si dát mobil k uchu tka jakk to dělal ten divnej
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 11:28 pm

>>>Ucítil jsi v hlavě něco, co znělo jako lidský hlas, poznával jsi v tom sousedku a nějakou další ženu, i když matně, tak jsi poznal pár slov, která tam padla, bavily se o té "nehodě", co se stala s vaším domem... Bohužel jsi hovor neslyšel celý, protože to najednou zašumělo a už jsi nic neslyšel.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 11:33 pm

George Kames

To mi někdo volal ?? .. řekl jsem a kouknul jsem na display ale nic .. ne to jsem slyšel v hlavě ale jak jeto možné ... dá se ubec nějak vysvětlit ?
pak jsem zalezl do auta a povzdych že bych si dneska ustlal v autě ?? .. řekl jsem se .. nebylo by to poprvé ...
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 11:37 pm

>>>Nemohl jsi usnout, což způsobilo mnoho faktorů. Byl stále ještě den, projíždějící auta ti taky nedala moc pokoje, auto nebylo zrovna pohodlné a když jsi zavřel oči a jen na chvíli usnul, tak jsi uslyšel hlasy ve své hlavě. Bylo to dost šílené, protože někdy jsi je slyšel hned, někdy až po chvíli, ale rozhodně se v tom nedalo spát.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 11:43 pm

George Kames

Sakra .. v tomdle se nedá spát ... řekl a otevřel u spolujezce kaslik a lovil tma prášky který mu pomohou uklidnit mysl bo uplně usnout .... něco takovýho našel prážky na spaní ... a tak to skusil
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Každodenní rutina filmařiny (George Kames) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 11:45 pm

>>>Chvíli to trvalo, ale pak jsi zabral, vzal sis jich trochu moc, takže se Ti ani nic moc nezdálo, jen jsi měl furt divný pocit, jako by jsi slyšel další lidi, ale už to nebylo vůbec srozumitelné, ani slovo, jen šum, ale v tom už se dalo normálně spát a prášky vzaly za své, takže ti už ani okolí nevadilo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Každodenní rutina filmařiny (George Kames) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní rutina filmařiny (George Kames)   Každodenní rutina filmařiny (George Kames) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Každodenní rutina filmařiny (George Kames)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» George Kames
» Odhalení (George Kames)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Hra-
Přejdi na: