Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Návštěva LA

Goto down 
+3
Obito
Goolaj
Srotak
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 8:01 pm

Will
To je on? Spýta sa seba v duchu keď oboch nájde...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 8:05 pm

George Kames

Ben je v komatu .. řekl jsem nahlas a pak jsem ještě dodal .. a máme se vrátit na základnu ... hele na jakou základnu jsem se ho zeptal .. řikal jsem to jako kdybych si myslel že jsem to měl slyšet
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 8:13 pm

William

Co to? Diť to mi přávě říkal Michael přes vysílačku, tohle si neměl slyšet... To je tvoje schopnost? Supersluch? Nebo co?
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 8:14 pm

Will
Jaktože to počul? Veď som to nepočul ani ja, povie si a kívne. A ty si jeden z "nás?" Spýta sa ho neisto...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 8:21 pm

George Kames

kouknul jsem se na Willa a pak na Williema .. co ? ... vždyt jsem to slyšel uplně zřetelně .. řekl jsem ... a pak jsem si vzpomenul .
no .. tleskl jsem už to chápu .. proto slyším televizi i když žádná tu neni ... proto jsem veděl co je v SMS i když jsem si jí nepřečetl ...
nevím jak bych to nazval ale asi jsem kápnul nato co se mi ctěl říct ten zahalenej chlapík .. řekl a pousmál se na obadva
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 8:23 pm

Will
Aha, tak tak, povie a spýta sa niečo Williama: Nevieš kde je ten druhý? Alebo jeho meno....
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 8:24 pm

William

Takže něco s elektronikou... No zjistíme to později jak víš, mám jít zpátky na základnu, deš s náma nebo ne?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 8:29 pm

George Kames

On jetu druhý ?? zaposlouchla jsem se do willa a pak jsem odpoevěděl Williemovi
No .. rozhlídl se ... nemam kam jinak jít .. takže půjde sváma .. řekl mu
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 8:34 pm

Will
Nedostali sme presný počet, povie a pozerá po okolí....
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 8:53 pm

Morgen

vzpomenu si že jsem v hotelu zapoměl peněženku s kreditkama a tak pro ní rychle běžím.jakmile doběhnu do hotelu tak řeknu že jsem si v pokoji zapoměl kreditky.proběhnu kolem jednoho pokoje kde je několik divných lidí (goolaj,Ramaru atd...)ale já si jich nevšimnu ale oni si určitě všimnou mě.já rychle vezmu peněženku se svýma kreditkama na svém pokoji a odcházím pomalým tempem.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 8:54 pm

Will
Chytil som ti rameno. Ty si Morgen, však? spýtal sa...
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 9:04 pm

Morgen

ano...proč se ptáte?zeptal jsem se a radši jsem pevněji stiskl kufřík.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 9:04 pm

William

Přiběhl rychle k ním a upozornil Willa Hele pozor na dotýkání se lidi... Mohl by si jim ublížit, co ti říkal Ben? ještě svou sílu plně neovládáš. dořekl to a otočil se k Morgenovi Je to Morgen... pak se otočil k Willovi, Ok vysvětli mu to, si na řadě řekl s usměvem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 9:11 pm

George Kames

šel jsem za williemem a nic jsem neříkal
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 9:13 pm

Will
No, viem ale len tak som sa pýtal. Je to herec, povie a čaká...
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 9:18 pm

Morgen

co se tu vlastně děje?zeptal jsem se a nechápavě se koukl po všech co tam byli.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 9:19 pm

Will
Nený šas. Idú po nás. Musíme sa vrátiť do Kathy, povie a kráča von...
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 9:20 pm

Boon

Mlčky jsem se držel u ostatních a na tváři měl celkem znuděný pohled.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 9:23 pm

Morgen

co mi zbývá...povzdychl jsem si a šel za willem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 9:23 pm

William

Mmmmmm burgry... všiml si z okna, všechno se to událo v pár vteřinách, Will vyběhl ven vytáhl z peneženky dollary a dal je na pult, pak vzal 3 burgry a do dvou vteřin byl z5 v tom hotelu Burgry! Yeah
vykřikl a pak spustil Máš schopnost co? Nemáme čas, pokud se chceš dozvědět víc, a dostat se do bezpečí následuj nás. A vyběhl(normální rychlostí) na střechu do Kathy cestou si přikusoval ty burgry
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 9:25 pm

Will
O chvílu sme nastúpili do Kathy. Zapol som si pás. Môžeš ísť... zakričal som. No, tak ja vám to vysvetlim. Keď sa zatmelo slnko, niečo okolo 6 000 ludí získalo niaku špeciálnu schopnosť. Avšak niekdo sa to dozvedel a idú po nás, povie a pozre sa on oknom....
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 9:28 pm

Morgen

rychle i s kufříkem naskočím do Kathy a zapnu si taky pás.co schopnost,to jako superschopnost co se vidí vefilmech?
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 9:29 pm

Will
Ale aj niake celkom iné, povie a znovu sa naňho usmeje.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 9:33 pm

George Kames

Vběhl jsem dovnitř za ostatníma a připásal se
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 9:34 pm

Morgen

a am vlastně letíme?zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návštěva LA - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Návštěva LA
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Úkoly-
Přejdi na: