Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Návštěva LA

Goto down 
+3
Obito
Goolaj
Srotak
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptySun Apr 25, 2010 9:35 pm

William

Přiběhl do kokpitu a nasadil si pás, pak zachytil Morgenuv hovor. Obrovskou rychlostí se odpásal a přiběhl těch pár metrů k Morgenovi, pro Morgenovi oči to bylo jako by se teleportoval. William mu dal jeden z Burgrů a usmál se na něj Vítej v novém světe. Nezapomeň na pásy. pak už normální rychlostí přišel k kokpitu a nastartoval Kathy.
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 20. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptySun Apr 25, 2010 9:38 pm

Morgen

už to začínám chápat...přykývl jsem a usmál se.dík...zapnul jsem si pásy a začal pomalu pojídat hamburger.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptyMon Apr 26, 2010 7:11 am

Will
Zobral som hamburger. Konečne poriadne jedlo, povie a začne znovu jesť....
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptyMon Apr 26, 2010 8:03 pm

William

Heeej to sou moje burgry řekl podrážděne Willovi a než si začal jest vzal si ho z5 Díky té schopnosti teď spořádám snad 5x víc jak normálně řekl a nastartoval Kathy
Návrat nahoru Goto down
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptyMon Apr 26, 2010 8:13 pm

Tom

Najednou všechny jeho burgry ožehnul oheň...
Já jsem seděl připásaný a dělal jakoby nic,
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptyMon Apr 26, 2010 8:20 pm

William

Heeeej! burgry ještě hořeli tak je William v rychlosti strčil Tomovi za tryko. William někam zmizel a do dvou vteřin byl z5 a ládoval se novýma burgrama. Ok můžem letět řekl a všechny dveře se zavřeli, Kathy už letěla plnou rychlostí na základnu.
Návrat nahoru Goto down
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptyMon Apr 26, 2010 8:22 pm

Tom

Hořicí hambáče mi nic neudělali.
Áááá... miluju teplíčko uchcechtl jsem se
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptyMon Apr 26, 2010 9:21 pm

William Monroe

Jen klid ty si hvězda, Americký hrdina on je nic... Nemam zapotřebí si něco dokazovat řekl si v duchu a pokračoval v letu. Za nějakou půl hodinu už Kathy dosedávala na heliport u základny.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptyTue Apr 27, 2010 7:08 am

Will
Konečne, pomyslí si Will....
Tak, už budeme tu, povie novým...
Som zvedavý na Bena, povie si v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptyTue Apr 27, 2010 3:19 pm

// Kathy se otevřela a vy ste mohli vylézt ven

William Monroe

Musím se podívat na Bena, prý mu něco je..... pomyslel si a tryskem vyběhl ke dveřím základny, vešel dovnitř a hledal ošetřovnu, když jí už konečně našel uviděl Bena, jak je v bězvědomí, měl okolo sebe několik přístrojů a okolo něj stojí Sarah a Michael.
Návrat nahoru Goto down
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptyTue Apr 27, 2010 7:59 pm

Tom

Došel jsem za Williemem a postavil jsem se vedla Sarah...
Zatím jsem se na nic neptal protže jsem nechtěl rušit.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru

Ramaru


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 20. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptyTue Apr 27, 2010 9:20 pm

George Kames

Todle je ta základna jo ?? .. řkel jsme si stěmito slovy a vyšel jsem ven z kathy ... a rozhlížel jsem se kolem
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptyTue Apr 27, 2010 9:24 pm

// nově příchozí šli do komplexu a zastavili se v hlavní místnosti, kde už bylo připravené jídlo. Ti co byli u Bena viděli, že Ben svádí nějaký souboj sám ze sebou, když tam tak ležel na lůžku a cukal ze sebou.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptyWed Apr 28, 2010 7:47 am

Will
Videl som Bena.
Čo to do r*ti robí? spýtal som sa sám seba.
Potom som pokračoval: Ale určite bude vedieť čo robí.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptyWed Apr 28, 2010 3:27 pm

William Monroe

Co se mu sakra stalo? Ptal se směrem k Michaelovi a pak se díval ustaraně na Bena
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptyWed Apr 28, 2010 3:32 pm

Michael

"Když jste odletěli na misi, tak... zhroutil se... Zřejmě někdo použil spojení Bena a komplexu proti němu. Já mu říkal, že technika je k ničemu," zakroutil jsem hlavou a podíval se na Bena, který vypadal opravdu špatně.
Návrat nahoru Goto down
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptyThu Apr 29, 2010 6:18 pm

Tom

A odpojili jste ho nějak od toho komplexu? Co když ten někdo kdo zneužil to spojení ho stále zneužívá? zeptal jsem se jich ale nezpoštěl při tom oči z Bena.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptyThu Apr 29, 2010 6:57 pm

William

Všiml si té rukavice, která byla pořád na jeho ruce. Vzal tu rukavici a ta mu dala elektrický šok, který ho odhodil snad 5 metrů do dálky. Arghhhhhh..... cukal sebou na zemi

//mezitím se Ben začal znova cukat, a vypadalo to, že zase z někým bojuje

V Benově hlavě

Zase byl v jakési místnosti a předním stála nějaká osoba, přišel k ní a zjistil, že nemá tvář.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptyThu Apr 29, 2010 9:41 pm

Michael

"Kdyby jsme ho odpojili, tak by to nemusel přežít... Komplex je možná to jediné, co ho drží při životě."
Návrat nahoru Goto down
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptyThu Apr 29, 2010 10:06 pm

Tom

A nebo je to taky jediné co mu ten život zkracuje...
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptyThu Apr 29, 2010 10:14 pm

Michael

"Tak to riskni... Zkus ho odpojit od komplexu, ve kterém se teď zdržuje jeho duše, nebo jak on říká: myšlenkový tok," podíval jsem se na cukajícího se Bena. Asi budu muset přistoupit na větší dávku... Přešel jsem až úplně k němu a vytáhl jsem z tajné schránky přímo ve stěně ampuli a injekci. Budu muset... Látku z ampule jsem natáhl do injekce, kterou jsem mu vpravil do těla sedativa. Musíš se uklidnit...
Návrat nahoru Goto down
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptySat May 01, 2010 6:47 pm

Tom

Podle toho jak o tom mluvíš jsou šance 50 na 50.. Buď ho nechat se takhle trápit a spoléhat na to žže tu "bitvu" vyhraje... A nebo ho odpojit a doufat že ho to nezabije... uvažoval jsem nahlas
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptySat May 01, 2010 8:14 pm

V Benově hlavě.

Hele kdo sakra si? Co si mi to udělal?!?
postava tam jen tak stála, pak k němu obrovskou rychlostí přiběhla a držela ho pod krkem Ben cítil, že strácí vzduch. Ne! nemůžu nic udělat sem uplně bezmocnej Osoba ho pustila a z ruky mu vyjel meč, usekl mu pravou nohu a okolo v celé místnosti se linul temný smích. Ben s tim nemohl absolutně nic dělat. Osoba jen pokračovala a třikrát Bena bodla byla to obrovská bolest. Tohle je moje hlava! Vypadni!!! vykřikl a celé tělo se mu zregenerovalo, kopl tu osobu a ta odletěla snad 50 metrů. Ben už měl suměv na tváři ale ve vteřině byla osoba z5 a zase se celou místností linul ten zlověstný smích. Tak souboj mozku co? zeptal se ho, ale nečekal odpověď, začal se pekelně soustředit a osoba začala mizet. Bena to stálo snad všechny síly, už se skoro probudil ale osoba se znova vrátila a uplně ho zdevastovala. Na Benově hlavě se ukázal jakýsi zlatý znak(což symbolizovalo jeho schopnost). Ben se zase soustředil a Osoba se začala rozpadat. Ale stihla ho bdonout přímo do toho znaku..... Ben se probudil a křičel

Ben


On mi jí vzal! On mi jí Vzal!!! Křičel pomateně.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptySat May 01, 2010 9:22 pm

Michael

"Klid, Bene, klid..." uklidňoval jsem ho, ale měl jsem neblahé tušení... Tohle se mohlo stát snad jen nám... Kdo bude na řadě teď? Já, Sarah... Nebo někdo z nich? podíval jsem se na přítomné. Nejspíš se nejdřív zbaví nás a pak...
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 EmptyMon May 03, 2010 5:22 pm

Will
Čo ti zobral? spýtal sa.
Kua, niečo nie je poriadku, pomyslí si...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návštěva LA - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Návštěva LA
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Úkoly-
Přejdi na: