Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Návštěva LA

Goto down 
+3
Obito
Goolaj
Srotak
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 4 EmptyMon May 03, 2010 5:24 pm

Ben

Celý spocený a zmatený vyběhl z postele a hledal svou druhou rukavici já já.... nemůžu... kde to.... nemůžu přemýšlet.... Sakra! Kur*a!! Do pi*e!! klel, Michael ho nikdy takhle neviděl, Ben byl vždy tak klidný, a nikdy nenadával.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 4 EmptyMon May 03, 2010 5:48 pm

Will
Ben? Čo sa deje? nechápavo sa ho pýta.
Stále naneho pozerá a snaží sa zistiť čo hľadá....
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Návštěva LA - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 4 EmptyWed May 05, 2010 7:29 pm

Ben

Musíme... Musíme...... co musíme? Dal bych si wafle..... řekl trochu divným hlasem a nasadil si druhou rukavici Uf.... to je lepší... Já... byl sem jak určitě víte v komatu... Asi vím kdo mě napadl, když sem tam ležel snažil sem se pomoct druhému týmu, ale ta osoba, co mě sejmula mi sebrala schopnost.... S těmihle rukavicemi mám 15 krát větší a rychlejší mozek, ale to je jen asi 0.0001 procenta mojí pravé schopnosti... Už nejsem tak chytrej... řekl sklesle Ale nebojte furt sem asi 20x chytřejší jak Vy usmál se. Musíme nasednout do Kathy a zachránit je... Všichni se běžte připravit a sejdem se u heliportu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návštěva LA - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva LA   Návštěva LA - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Návštěva LA
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Úkoly-
Přejdi na: