Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 První setkání

Goto down 
+3
Obito
Goolaj
Aspire
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:04 pm

Rebel

Ok mužem jet, zatáhl za páčku a loď se rozjela směrem k Ostrovu svobody po několika desítkách minátách, už kotvila na ostrově.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:07 pm

Will
Vystúpil som z loďky a čakal..
Návrat nahoru Goto down
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:09 pm

Thomas

Vystoupil jsem a pomohl i Sarah...
Veděl jsem že mě za to asi sprdne jak jí pomáhám, ale dost jsem se o ní bál...
Po očku jsem sledoval její přenádhernou tvář. ale jinak jsem koukal na "Rebela".
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:12 pm

John

Vylezl jsem z lodi a nadechl se čistého vzduchu, tady na ostrově už to tolik nezapáchalo po velkoměstě. "A co teď?" zeptal jsem se tak nějak všech.



Michael

Stoupl jsem na pevnou zem a přitom stále sledoval toho "bystrého chlapce."
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:13 pm

Will
Tak čo sa tu deje?Hmm?Jak to že som mu obyčajnou päsťou zničil žalúdok?Môťte mi to vysvetliť?Nedočkavo sa pýtal Will.....
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:19 pm

Ben

Můžete mi říkát Ben, to slovo rebel, nemam ho moc v lásce... ale nějaký alias mít musím představil se jim a otočil se k Willovi na tohle dostanete odpovědi později teď poďte za mnou , přišli ste všichni na stranu ostrova, kde nikdo kromě nás nebyl a "Rebel" takže představuju vám Kathy a ukázal do prázdnoty na jedno místě na trávníku
Návrat nahoru Goto down
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:21 pm

Thomas

Neviditelnost? špitl jsem... Začínal jsem se v tomhle světě "superhrdinů" už docela orientovat takže by mě to ani moc nepřekvapilo.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:21 pm

Will
Teší ma,povie a čaká čo sa bude diať....
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:22 pm

John

"Nechápu... Proč tu jsme?" zeptal jsem se. Nějaká neviditelná holka... Nebo že by se nám zmenšila?
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:30 pm

Boon

Všechno jsme sledoval celkem naštvanym pohledem a přiblížil se k Williamovi. "Tak jsme se zase setkali co? Co se stalo tobě?" Zašeptal jsem mu.

Sarah

Všichni si mohli všimnout, že nemám žádná zranění a v pohodě stojim vedle Bena. "Fajn, já jsem Sarah. Mám léčivou krev." Řekla jsem a pohodila blonďatými vlasy, které byly od krve.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:33 pm

John

"Léčivá krev? Možná jsme na tom stejně," řekl jsem si pro sebe. "Ale to stále nic nevysvětluje důvod, proč jste mě unesli," řekl jsem, teď už dost rozčíleně.


Michael

"Já jsem Michael," řekl jsem jim, když jsem si stoupl vedle Sarah. "A dokážu lidi přesvědčit o tom, že jsem někdo jiný... No, nejlépe by se to vysvětlilo v praxi."
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:35 pm

Mia

pcha... pozrie sa na misto kde je pravdepodobne neviditeľná Kathy. Super... som zvedavá čo to tu bude za divadlo...
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:36 pm

Ben

Ben vytáhl z kapsy jakousi kovovou rukavici, a nasadil si jí, ve chvíli kdy si jí nasadil objevila se před vámi Hi-tech helicoptéra :
První setkání - Stránka 2 VTOL_plane


Je trochu zastaralá vyrobil sem jí před 50 lety, ale slouží učelu zasmál se


William

Normálka, střelba, skákání po oknech mrakodrapu,
řekl jako by se nic nestalo co Juliet a Jason? zeptal se ho a pak se podíval na "Kathy" Diť ten Ben vypadá na nejvíc na 30... co to mele o tom, že jí postavil před 50 lety?
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:37 pm

Will
A čo to má snami?Asi aj mi budeme mať taketo schopnosti...Povedal a čakal.....Potom uvidel helikoptéru.Načo to sakra je?Spýta sa....
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:39 pm

John

"Hádám, díky Sarah žijete tak dlouho..." zeptal jsem se ho, spíš jsem to řekl a skonstatoval, ale i přesto jsem neměl tu jistotu. "50 let je prostě moc... Nevypadáte na to, takže někdo, kdo dokáže něco jako Sarah..." V tu chvíli se mi trochu zamlžilo před očima, ale po chvíli se to zase vrátilo do normálu.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:42 pm

Mia

ešte nás navlečte do elasťákov a vyrážame... zasmiala sa pri pohlade na... tú železnú vec.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:44 pm

Sarah

Zasmála jsem se, ale dál mlčela.

Boon

"Tak normálka. Juliet nepodvádí a Jason zatim prolejzá na střední." Usmál jsem se. "Neptejte se proč nás sem zavedli. Chcete snad jiné ifnormace než ty které vám řeknou ěnco o tom co se děje?"
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:45 pm

Ben

Nejsme žádní superhrdinové sakra! Snažíme se jen přežít a utéct před těma, kteří nás nechápou, nasedněte zavezu vás do bezpečí a tam vám odpovím na vaše otázky. a vstoupil do Kathy, venitř byli jen křesla, jedno lehátko a nad ním 4 LCD obrazovky, nebyl tam žádný ovládací mechanismus.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:47 pm

Will
Stúpil do Kathy.No,je to tu luxus,povedal a čakal ďalej....
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:47 pm

Mia

bude haluz... rýchlo vošla za ním a obzerala sa okolo seba.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:48 pm

Sarah

Skočila jsem tam hned za Benem a od tud sledovala ostatní. "Bene, máme menší problém. Vypadá to, že organizace najmula další chlápky."

Boon

Skočil jsem do letadla a mlčky si sedl. Pod kalhotama mě hřála moje malá zbraň.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:48 pm

John

"Rukavicí," zabrumlal jsem si pro sebe, když jsem si sedl do křesla. Už raději budu mlčet... Stejně mi nic neřeknou.


Michael

Sedl jsem si do křesla v Kathy a podíval jsem se na Miu.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:49 pm

Mia

Všimla si jeho pohľad, ale ignorovala ho. Zostala stáť, nikam si nesadla.
Návrat nahoru Goto down
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:49 pm

Thomas

Vešel jsem bez váhání do helikoptéry... Věřil jsem jim....
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:51 pm

Will
Pre istotu som položil ruku na zbraň.Kebyže sa o niečo pokúsia idú dole,povie a čaká čo sa bude diať...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





První setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
První setkání
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» První mise

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Hra-
Přejdi na: