Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 První setkání

Goto down 
+3
Obito
Goolaj
Aspire
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 EmptyMon Apr 19, 2010 7:51 pm

Sarah

Seděla jsem u oken a dívala se z nich na krajinu. "Jsme tu." Řekla sjem potichu, ale najednou se začalo letadlo třást a Ben ztratil kontrolu.

Boon

Uklidni se Boone! Zařval jsem na sebe v mysli a chytl se za hlavu a uklidnil se a zároveň se loď uklidnila. "Omlouvám se."
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 EmptyMon Apr 19, 2010 7:52 pm

Will
Odopol som sa a smeroval k dverám...
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 EmptyMon Apr 19, 2010 7:54 pm

John

"A kde že to jsme," zeptal jsem se. Stejně se nejspíš nic nedovím... ale snad už by nám něco říct mohli.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 EmptyMon Apr 19, 2010 7:56 pm

// Kathy dosedla na zem a dveře se otevřeli, byli ste v nějaké poušti a bylo tam letiště, Ben vylezl z lehátka a pak namířil do prázdna svou rukavicí a na tom místě se oteřeli dveře od podzemního bunkru
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 EmptyMon Apr 19, 2010 7:58 pm

Sarah

Odepla sjem se a vyrazila přímo za Benem.

Boon

Také jsem se odepl a vyrazil za páskem jsem měl schovanou svoji a toho Willa zbraň.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 EmptyMon Apr 19, 2010 7:59 pm

Will
Možno mi to tu predajú, povie si v duchu a kráča do bunkru..
Návrat nahoru Goto down
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 EmptyMon Apr 19, 2010 8:03 pm

Thomas

Chviličku mi trvalo než jsem se "probudil", ale poté jsem si odepl ps a vyrazil za všema ostatníma.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 EmptyMon Apr 19, 2010 8:04 pm

John

Zase nic... Takže mě nejdřív unesou a pak ani nic neřeknou... Což teprve ostatní... Možná ten chlápek vyšiloval právem. Odepl jsem se a vylezl jsem z "Kathy" a šel za nimi do bunkru.



Michael

Bezeslova jsem se odemkl a vešel do bunkru, jako by se nechumelilo.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 EmptyMon Apr 19, 2010 8:07 pm

Neal Groves

Néchapal som čo sa deje, ale i tak som všetkých nasledoval.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 EmptyMon Apr 19, 2010 8:09 pm

Ben

Šel taky do bunkru, ještě namířil rukavicí na Kathy a ta zapípala jako zamikajícíse auto a zmizela.


William Monroe

Musím se co nejdřív naučit to ovládat, mám chuť na snídani v Benátkách řekl normálním hlasem, a trochu se zasnil.


// všichni(i ti co sou off sorry, ale musím posunout děj) ste vešli dovnitř byla tam velká chodba a na stranách bylo plno dveří To sou pokoje pro hosty řekl s usměvem a pokračoval dál na konci chodby byla obrovská místnost plná obrazovek. Uprostřed byl dlouhý stůl a okolo něj byli židle na něm bylo plno jídla Asi máte hlad řekl a sám si sedl na jeden z dvou konců stolu a pustil se do jídla.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 EmptyMon Apr 19, 2010 8:13 pm

Will
Nie ďakujem, povie a čaká čo sa bude diať....
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 EmptyMon Apr 19, 2010 8:16 pm

John

Jen jsem se opřel o stěnu a čekal jsem.



Michael

Sedl jsem si ke stolu a pustil jsem se do jídla.
Návrat nahoru Goto down
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 EmptyMon Apr 19, 2010 8:20 pm

Thomas

Posadil jsem se vedle Michaela a pozoroval kam jsi sedne Sarah.
Prosím ať si sedne vedle mě... Prosil jsem v duchu a pustil se přitom do jídla... Vypadal jsem z všech "nováčků" nejdůvěřivější.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 EmptyMon Apr 19, 2010 8:21 pm

William

No co, kdyby nás chtěl zabít, udělal by to předtím a né jídlem. řekl si a přišel ke stolu burgry z BurgerKingu! Ou Yea a začal do sebe ládovat burgr za burgrem.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 EmptyMon Apr 19, 2010 8:36 pm

Boon

Pousmál sjem se a sedl si a začal do sebe házet hamburgery.

Sarah

Sedla jsem si vedle Thomase a přitáhla si salát a pomalu se do něj pustila.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 EmptyMon Apr 19, 2010 8:40 pm

Thomas

Pousmál jsem se a poté mrkl na osazensvo stolu...
Uchechtl jsem se když jsem viděl jak to seba házejí Hamburgery. Kdybych se jima taky cpal, asi bych nebyl tak dobrej ve fotbale přitáhl jsem si podobný salát co Sarah akorát s trošku větším obsahem kuřecího masa... Nail jsem si k tomu do skleničky trochu vody...
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 EmptyMon Apr 19, 2010 8:42 pm

Mia

ťahala za sebou tašku a nechala ju na zemi. Sadla si za stôl a pritiahla si k sebe jedlo. Chvíľu sa na to len tak pozerala a potom začala pomaly jesť. Pod jej stoličkou boli schované obe jej zvieratá.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 EmptyMon Apr 19, 2010 9:02 pm

Ben

Takže jistě máte plno otázek. ale než měl někdo možnost se na něco zeptat Ben ukázal na obrovskou obrazovku, kde bylo schéma mozku
Takže určitě víte, že průměrný člověk využívá jen asi 10% svého mozku a biť jen změna o 1% dokáže změnit mozek natolik, že získáte zvláštní schopnost, to zatmění, nebylo to jenom zatmění, byl to jakýsi katalizátor, který nastartoval váš mozek a dal vám tohle, to zatmění asi nebylo nějak moc silné, takže nastartovalo mozek jen několika vyvoleným... Tipuju, že asi 1 statisícina procenta z celé populace Země, má teď nějakou schopnost, našim ukolem, je uchránit ty, kteří o to stojí, před "Společností" Někteří z vás se s nimi už určitě setkali, chcou pochytat všechny výjmečné a nastrkat je do cel a tam je držet pozbytek života, ta společnost nemá páteř dokážou zajít i tak daleko, že najmou i lidi ze schopnostmi. Měli by sme vás trochu naučit jak zacházet ze svýma schopnostma
Sarah podíval se směrem k Sarah Vem si nastarost Thomase a Johna
Michaeli podíval se zas k němu Ty si vem Boona a Miu
Já si vemu nastarosti Will, Williema a pana Neala


Naposledy upravil Srotak dne Mon Apr 19, 2010 9:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 EmptyMon Apr 19, 2010 9:07 pm

Mia

no nazdar... znudene sa pozerá na tabulu.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 EmptyMon Apr 19, 2010 9:12 pm

Will
Aha.Takže dajme tomu že na zemi žije niekolko miliárd ľudí, a teraz akože polovička má niake schopnosti? Spýta sa...
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 EmptyMon Apr 19, 2010 9:15 pm

// bylo tam půl procenta ale změnil sem to na jednu statisícinu(asi 6tisíc lidí), protože půl procenta je 300milionu lidi xD

Ben

zklamaně se chyytl za hlavu, řekl jsem jedna statisícina to je asi 6 tisíc lidí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





První setkání - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
První setkání
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» První mise

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Hra-
Přejdi na: