Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 První setkání

Goto down 
+3
Obito
Goolaj
Aspire
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 4:52 pm

Michael

"Nikoho do toho nenutíme... Je to jen na vás," řekl jsem, ale směřoval jsem to hlavně k Mie. "Pokud nám nevěříš, nezazlívám ti to, ale jsou tu i ti, co nás hledají a snaží se nás dostat," přitom jsem už svůj pohled odvrátil stranou.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 4:53 pm

Will
A čo keď vy ste zlý a oni tí dobrý?Kladol otázku....
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 4:55 pm

Michael

"Rozhodnutí je na vás, ale pokud by jsme byli ti zlý... Byli by jste nejspíš už mrtvý... Ale konec žvástů, kdo chce vědět víc, tak ví, co dělat."
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 4:55 pm

Ben

Ale jen menší obrátil se s úsměvem k Sarah Pásy řekl směrem k cestujícím a lehl si na lehátko, dal si ruce za hlavu a sledoval obrazovky, na kterých se začalo něco dít, z lehátka vyletěly dva pásy a taky ho připásali, Motor se pomalu rozjížděl.

William
Trochu váhavě taky nasedl, a k poznámce na pásy si jen odfrkl. ale nakonec si je taky nasadil.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 4:57 pm

Mia

kto mu povedal že nechcem ísť?! uškrnie sa. hm... začne sa prehrabávať v taške ktorú ťahá za sebou a vyberie nejakú menšiu knihu. vedela som že sa bude hodiť... učebnica o zvieratách. TAšky sa hodila pod jedno z kresiel a sadla si naň. Začala si prezerať obrázky a zapamätať si ich. vtedy som videla iba svoju mačku a pomyslela som si, keby som mohla byť ňou... možno keď si niečo preštudujem a budem to ccieť spraviť znova, premením sa... zaškerí sa.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 4:57 pm

Sarah

"Kdyby tamti byli dobří, myslíš, že by po Thomasovi a Williamovi stříleli?" Usmála jsem si a sedla si a zapla pás.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 4:59 pm

Will
A čo keď to bol niekdo od vás?Čo keď ste ho najali,hmm?Spýtal sa a chytil zbraň!
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 4:59 pm

John

Raději jsem se na pokyn připásal. Kdo ví, jak rychle tahle mašinka lítá... Technologie toho člověka mě dost fascinovala.


Michael

"Takže nikdo další," zeptal jsem se a připásal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 5:01 pm

Thomas

Jo a tady Sarah, protože je ta špatná, Semnou vyskočila z okna a nastavila podemě sebe abych byl po dopadu v klidu... řekl jsem mu už celkem naštvaně. A připásal se.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 5:02 pm

William

Hele podiv se sakra na mne víš kdo já jsem William Monroe! Nemám zapotřebí aby mně někdo najímal na to, aby sem vám trapně lhál sem AMERICKÝ HRDINA! Se všemi se něco dějě, ti 3 sou odpovědi! Nemáme na výběr dej to dolů
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 5:02 pm

Boon

V tu chvíli měl Will u hlavy hlaveň mé zbraně. "Vytahovat zbraň na nesmrtelnou? Mysli." Řekl jsem a odtrhnul mu ruku od zbraně a vytáhl mu ji. Jsem korba a on je o proti mě tintítko takže to nebylo těžké. Pak jsme jeho zbraň dal do svých kalhot a svoji zbraň dal taky do kalhot a zase si sedl.

Sarah

"Máme letadlo řízeno myšlenkama. Kdyby jsme vás chtěli zabít tak jste mrtví."
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 5:04 pm

Will
A prečo stebou vyskočila,hmm?pýtal sa.No čo.Nemám na výber...Povie.


Naposledy upravil Goolaj dne Mon Apr 19, 2010 5:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Admin
Aspire


Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 08. 12. 09
Age : 30

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 5:05 pm

Sarah

"Protože po nás šli ti zlí." Řekla jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
https://heroes.ace.st
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 5:05 pm

Ben

Hele..... Nikdo tě nenutí, jestli chceš vytstoupit vystup, za 5 vteřin vzlétnu řekl klidným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 5:06 pm

John

"Hele," řekl jsem naštvaně tomu vyšilujícímu chlápkovi. "Mě unesli, ale to je jedno... Prostě jim věřim... Nikdo jiný ani neví, že se něco divného stalo," div jsem na něj nevylítl, byl jsem sice připoutaný a měl jsem klidnou povahu, ale co bylo moc, to bylo moc, a dnešní den nebyl zrovna idylka.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 5:07 pm

Mia

ukľudni sa a počúvaj ostatných... povedala smerom na willa a zabuchla knihu. Na kolená si dala psa a mačka sedela pri jej nohách. kua na čo som ich brala?! s hentým aj tak žiadny rozhovor robiť nebudem... pozrela sa na toho arogantného paka.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 5:09 pm

Will
Dobre,povedal a ukludnil sa.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 5:24 pm

Ben

Hurá... uvelebil se ve svém lehátku a zavřel oči. Vrtule se začala točit a Kathy vzlétla. Prtože byli všechny okna zastíněné z obou stran nic ste neviděli. Letěli ste na neznámé místo.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 5:26 pm

Will
Kam to letíme?Spýta sa neveriacky keď nič nený vidno.....
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 5:28 pm

Ben

Do bezpečí

William

William Monroe chtěl jen masérku a Xbox, a né tohle, i když ta rychlost.... To bylo užasné až se to naučím ovládat
snil Will
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 5:30 pm

John

Zajímalo by mě, jak složité může být něco takového sestrojit... Neřekl bych, že moc... Ale rozhodně to jednoduché nebylo... Zavřel jsem oči, stejně nešlo dělat nic jiného, a usnul jsem.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 5:31 pm

Will
Ok.Ak to prežije všetkých vás pozívam na pizzu,povie a odfúkne si.Sú tu toalety?Spýta sa...
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 6:03 pm

Ben

Ne bohůžel, za chvíli tam sme
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 6:05 pm

Will
Jasné, povie a zobere si svoju zbraň späť. šéf ma zabije.
Návrat nahoru Goto down
Obito

Obito


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 18. 04. 10

První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 EmptyMon Apr 19, 2010 7:22 pm

Thomas

Zaklonil jsem hlavu a relaxoval jsem.
Tedy.. dělal jsem že relaxuji a přitom jsem sledoval po očku Sarah...
Jako Anděl...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





První setkání - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První setkání   První setkání - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
První setkání
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» První mise

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Hra-
Přejdi na: