Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pozdrav Společnosti

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySat Apr 24, 2010 9:11 pm

// Kathy V2 čekala na heliportu č. 3
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySat Apr 24, 2010 9:12 pm

John

"Já? A řídit... Je tu malý problémek," řekl jsem a cítil jsem se dost trapně. "Při tréninku jsem si rozbil brýle a teď vidím asi tak stejně jako samo letadlo... Prostě skoro nijak.." Ach jo... Potřebuju svoje brýle a to co nejdřív.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySat Apr 24, 2010 9:15 pm

Ben

Brýle..... uplně sem na ně zapoměl a přistoupil na chíli k Williamovi, znal sem jednoho člověka se SuperRychlostí, a věr mi.... Chytit muchu do oka v rychlosti 1000 km/h není žádná sranda a předal mu trošku vytuněné brýle Zatím budou splňovat ulohu vysílačky a ochrany očí, ale kdoví, co sem ti tam nainstaloval řekl s usměvem a přistoupil k Johnovi, Tady máš nové brýle, sou to takové jednorázové, zjistil sem jaké máš dioptrie měli by sedět... Počítam, že do dne bo dvou budeš mít zrak plně zregenerovaný.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySat Apr 24, 2010 9:17 pm

John

"Děkuji," poděkoval jsem a nasadil jsem si brýle. "Teď už by to mělo být v pořádku..." Snad jen zvládnu myšlenkový tok, abych nás někde nevyboural... trochu jsem znervózněl. Vlezl jsem dovnitř a rozhlídl se.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySat Apr 24, 2010 9:36 pm

MIa

Vošla do KAthy V2 a čakala na Johna. super bude sranda. zvieratá tentokrát našťastie zostali v jej izbe, no ona si ešte stihla zobrať knihu. Teraz ju otvorila. musím sa naučiť premieňať...
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySat Apr 24, 2010 10:26 pm

Neal Groves

Pribehol som k helikoptére Kathy V2 vošiel na palubu. Čakali tam už 3 ľudia.Zdravím. Povedal som naraz všetkým a sadol si. Pozrel som sa vedľa, kde sedela Mia a zbadal som jej v ruke knihu.ááá kua...mal som si tiež zobrať niečo na čítanie. Pomyslel som si sklamane a pozrel na pilota.Kam vlastne letíme? Spýtal som sa ho a pripútal sa.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySat Apr 24, 2010 10:54 pm

Mia

Uvidí že sa pozerá na jej knihu. Prejde na ďalšiu stranu. super, myslím, že premena na fretku by my šla... uškrnie sa a číta ďalej.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySat Apr 24, 2010 11:09 pm

John

"Tak vyrážíme," řekl jsem "posádce", sedl si do křesla a pokusil se nějak Kathy dostat do pohybu. Takže... Nastartovat motory, zadat koordinátory a vyrazit... problesklo mi hlavou a na to jsem se taky soustředil.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySat Apr 24, 2010 11:12 pm

// ve vteřině, se zaply motory a obě vrtule šlapaly na maximum, Kathy se pomalu odlepila ze země a vydala se směrem ke koordinátům, které si zadal.


Naposledy upravil Srotak dne Sat Apr 24, 2010 11:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySat Apr 24, 2010 11:12 pm

Mia

Uškrnula sa a čakala čo sa stane. ten chalan to dá... pomyslela si a potom zatvorila oči. fretka, vyskúšam to... musím myslieť na fretku...
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySat Apr 24, 2010 11:18 pm

Neal Groves

Konečne vyrážame a aj keď neviem kam, je to jedno. Zavrel som oči a zadriemal
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySat Apr 24, 2010 11:36 pm

Mia

Po asi piatich minútach snaženia sa sa jej konečne podarilo premeniť... s-super... uškrnula sa a pozrela na Neala. len nech nechrápe... pomyslela si a prešla pri Johnove kreslo. hmm... fretka má super život...
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySat Apr 24, 2010 11:49 pm

John

Když jsem uviděl tu roztomilou fretku, tak jsem ji pohladil. Už tam snad brzy budeme a tuhle fretku vyložíme... Jak se sem vůbec dostala? "Taková roztomilá, jak pak jsi se sem dostala?"
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySat Apr 24, 2010 11:55 pm

Neal

Zobudil som sa a pozrel vedla seba. Kniha ležala na sedadle a Miu nebolo nikde vidno.čo? kde je tá baba? Spýtal som sa sám seba a pozeral naokolo. Zbadal som len, že jeden z posádky mal na ruke fredku.Hej mladý muž, odkiaľ máte to zviera? Spýtal som sa Johna

-blbé oslovenie xD


Naposledy upravil Neal-x dne Sun Apr 25, 2010 12:01 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySat Apr 24, 2010 11:57 pm

Mia

Lol... Fretka natiahne krk a on môže vidieť čierny náhrdelník ktorý nosí Mia. srry... nevýhoda, že fretky nemôžu hovoriť.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySat Apr 24, 2010 11:58 pm

//jak si spatřil tu fretku, rozhodilo tě to a na chvíli se vypl levý motor. Celá Kathy se nahla doprava a neal vypadl ven, protože si předtím špatně nasadil pás. Neal pak letěl z výšky přes 3 km dolů.....
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySun Apr 25, 2010 12:00 am

Mia

Obzrela sa za seba. kua... pribehla k miestu odkiaľ spadol a chcela sa premeniť na niečo väčšie, čo by mohlo lietať, no zostala fretkou.. niéé
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySun Apr 25, 2010 12:03 am

Neal

áááá....pomóc... Vykrikoval som pri páde.Pomôž mi bože zachrániť sa. Myslel som na záchranu a snažil sa nejakým spôsobom zastaviť pád.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySun Apr 25, 2010 12:06 am

// Neal: nic se nestalo.

// V Johnově hlavě se ozval Ben Sakra... lana zaznělo Johnovi v hlavě a z Kathy vyletělo několik ocelových lan, které mířili na Neala a snažili se ho zachytit.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySun Apr 25, 2010 12:08 am

Neal

Videl som ako sa rýchlo sa približujem k zemi a zavrel som oči.Som blb, že som sa na toto dal...mal som vedieť, že to je šialené. Otvoril som oči a snažil sa o zázrak. V tom sa ku mne blížili nejaké ocelové laná.šanca na prežitie. Pomyslel som si nádejne a pokúsil sa lán zachytiť
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySun Apr 25, 2010 12:10 am

// Lana na tebe nedosáhli, a ty si cítil nějaký divný pocit v hlavě, pak sis všiml, že si přestal padat a vznášel ses na místě.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySun Apr 25, 2010 12:14 am

Neal

Myslel som, že je koniec a v tom som sa mi telo samé zastavilo.Ehhh...??Bol som poriadne prekvapený a raz som pozeral hore, raz dole.Whoaaaa!!!!Zvrieskol som od nadšenia, že to bolo počuť až po helikoptéru.Viem lietať? Spýtal sa sám seba a pokúsil sa vyletieť vyššie.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySun Apr 25, 2010 8:44 am

Mia

Celý čas sa na to zhrozene pozerala a keď zastal, prekvapene odskočila dozadu. Premenila sa späť a znova vykukla von a dúfala, že doletí hore. fúúha... tak rýchlo stratiť člena by nebolo dobré... tá... Spoločnosť by sa ani nemusela snažiť.... uškrnula sa.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySun Apr 25, 2010 9:02 am

John

Tohle nebylo dobrý... Ještě štěstí, že to dopadlo, jak to dopadlo... Teď mu ale raději pomůžu... Kathy, mohla bys doletět k němu blíž?
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti EmptySun Apr 25, 2010 9:46 am

// Neal sice si chtěl letět nahorů, ale i jen vznášení na místě tě stálo hafo sil, a pomalu docházeli, ale naštesti k tobě přiletěla Kathy a zachránili tě.

Ben

Ze stěn Kathy se ozývalo Omlouvám se za mé... Hmm..... metody, ale potřeboval jsem aby se ti už konečně projevila schopnost.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pozdrav Společnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pozdrav Společnosti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Úkoly-
Přejdi na: