Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pozdrav Společnosti

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptyWed Apr 28, 2010 3:28 pm

John

Přilož I-phone... ke zdi? "Jak chceš," řekl jsem si pro sebe. I-phone a on mi rozkazuje... řekl jsem ironicky a raději udělal to, co po mě I-phone chtěl.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptyWed Apr 28, 2010 3:34 pm

V Benově hlavě

Bude to bolet.... ale ni se mu nestane přemýšleltakže tohle sem, přesměrovat tam a .... zbohem můj milovaný prototype řekl si v duchu a Iphone se rozzářil. Chvíli jen tak zářil na displayi se ukázalo "Sebedestrukce" a pak udělal menší kráter ve zdi, a sebou si vzal celou tvojí dlaň, která samozřejmě pomalu dorůstala.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptyWed Apr 28, 2010 3:42 pm

John

Nečekal jsem na to, než mi ruka doroste, a tak jsem levou šáhl do zdi po kabelech. Teď už to bude jednoduché... Musel jsem přemoc bolest, ale už jsem si na ní celkem zvykl a jen jsem škubl rukou, abych dráty přetrhl a mohl obvod přetížit přes svoje vlastní tělo.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptyWed Apr 28, 2010 7:15 pm

V Benově hlavě

to je asi tak vše...... víc asi neudělám řekl si sám v prázdnotě, a jeho tělo se na ošetřovně přestalo cukat.

// celý komplex shasl
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptyWed Apr 28, 2010 7:45 pm

John

Jakmile jsem se vzpamatoval z elektrického šoku, přeběhl jsem zpátky na ošetřovnu. Sakra... Mia tu není... Nebyl čas zjišťovat, kde je, a tak jsem vzal jen Neal přes rameno a utíkal jsem i s ním z komplexu. Dával jsem pozor na to, abych v té tmě o něco nezakopl.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptyWed Apr 28, 2010 7:53 pm

Lea

Videla ako hladá Miu a berie toho muža. Rozbehla sa dole do mestečka, schmatla fretku a snažila sa utekať za Johnom, samozrejme neviditeľná.

Mia

Bolo jej čudné že len tak lieta vo vzduchu ako fretka, ale zacítila tú... Leu... Čakala čo sa bude diať a uvidela pred sebou siluety postáv- pravdepodobne Neal a John. nechápem...
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptyThu Apr 29, 2010 6:59 pm

// John, už si byl u východu dveře byli otevřené, ale jak ses k ním dostal celý komplex zase nahodil proud a uzamkl dveře, ke kterým si běžěl. Slyšel si jen zvuk zářivek, a nějaké rychlé kroky.

// Mia, na chvíli se vypl proud, ale po 10 sekundách se zase nahodil, vy ste už přiběhli k Johnovi a Nealovi, ale zjistili ste, že ste uvěznění.


//mezitím ste slyšeli pomalé kroky Carla, který k vám pomalu přicházel. Měl kamenou tvář a pak se sklamaně podíval na Johna.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptyThu Apr 29, 2010 7:04 pm

Mia

Zoskočila a premenila sa späť. no do kelu.... pozrela sa na miesto kde by mala byť Lea a postavila sa pred ňu.

Lea

Carl sa naštve, že som jej pomohla, do kelu... zostane neviditeľná a prekvapí ju, že sa ju Mia snaží utajiť. Pozrie sa na Johna.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptyThu Apr 29, 2010 7:12 pm

John

"Chceme odejít... Já, Mia i Neal... i když u Neala si nejsem jistý, chceme odejít..." cítil jsem přítomnost té holky, Leii, protože už jsem se s ní setkal a bylo mi jasné, proč se Mia postavila před prázdno s výrazem toho, že chce něco chránit. "Nepatříme sem, a proto chceme odejít..."
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptyThu Apr 29, 2010 7:25 pm

// ke Carlovi přišel ještě někdo, podíval se na vás všechny a pakm napřáhl ruce, a z nicch vystříkl nějaký plyn, všechny kromě toho chlápka, Carla a Johna byli v bezvědomí(takže Lea přestala být neviditelná) Carl vytáhl ze saka dost velkou bouchačku a namířil s ní na Johna Nechtěl sem tohle udělat, ale je to nutné....
a vystřelil na něj. Kulka vletěla trochu nad krk a zastavila se na tvém slabém místě, spadl si a umřel.




za 15 minut


// Lea se probudila ve městě ve své posteli, připadalo jí to jako sen.

// Zbytek se probudil v bílé místnosti, stal tam Carl a někomu volal, ještě tam byl ten chlápek. Všichni ste byli připoutaní ocelovým lanem. Chlápek se na ně jen podíval a řekl Nezkoušejte to, pokud se někdo bude snažit dostat ven, zamořím to tu jedem, a ti co přežijou budou jen já, ty a tvůj otec. Podíval se na Johna

// Jennifer, zazvonil ti telefon.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptyFri Apr 30, 2010 5:30 pm

Lea

To je blbosť... stalo sa to vôbec? začala nad tým premýšľať. Hm... pozrela sa von oknom.

Mia

Tak ocel, hmm...? pomyslela si. ja sa odtiaľto dostanem nebudú ma tu nasilu držať!
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptyFri Apr 30, 2010 6:25 pm

John

Nechci se probudit... Furt mám kulku v krku... Nemůžu zregenerovat, nejde to... Nejde... přesvědčoval jsem se v duchu, aby se rána nezacelila, abych své tělo oblbnul a Carl neměl svůj trumf, a to výhrůžky.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptyFri Apr 30, 2010 6:39 pm

// kulka už byla dávno vyndana xD, ty si byl při vědomí.

Seděli ste tam jen tak přivázaní a ten chlápek na vás civěl. Carl se snažil k někomu dovolat ale nějak to nešlo

//Goolaj: Zvonil ti telefon
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptyFri Apr 30, 2010 7:37 pm

Mia

John? ozvala sa úplne potichu. ako... by sa to dalo... uvolniť? pozrela sa na miesto, kde ju tlačilo ocelové lano. hmm... myslím... že... by nám mohla pomôcť moja mačka... uškrnula sa, keď zacítila, že sa niečo hýbe v jej kapucni. tej to muselo dať zabrať, plížiť sa celý čas za mnou... ale kedy stihla skočiť do kapucne?! hm... no nevadí... dúfam že by mohla pomôcť...
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptyFri Apr 30, 2010 7:48 pm

John

Ach jo... autosugesce nefunguje... To je v řiti. rozčílil jsem se a Carla ignoroval. Klidně nás všechny zab', stejně to nakonec uděláš...
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptySat May 01, 2010 6:00 pm

Jeniffer
Zdvihla telefón.
Ano? povedala do sluchátka...
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptySat May 01, 2010 6:01 pm

// potřebuju tě nahoře. Odpovědě jí Carl.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptySat May 01, 2010 6:26 pm

Jeniffer
Ano, povedala.
Zložila mobil a odložila ho.
O chvíľu došla hore.
Ano? spýtala sa....
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptySat May 01, 2010 6:34 pm

Carl

Mohla by si laskavě skontrolovat tyhle tři? Chci vědět kde má Ben základnu! řekl rozzlobeně, a v hlase šlo slyšet zoufalství


//pro Jennifer. trochu se rozepiš... ne že to najdeš prvním dotykem.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptySat May 01, 2010 9:26 pm

John

Čtení myšlenek? Vidění budoucnosti? minulosti? vzpomínek? hlavou se mi točilo plno možností, protože jsem nevěděl nic určitého, byla snad jediná obrana. Zapomenout... Vyčistit si hlavu... Nemyslet na nic... A jakmile se o něco pokusí, tak... myšlenky v mé hlavě náhle utichly, byl jsem připraven takřka na cokoliv, co by mohla s myšlenkami, vzpomínkami nebo něčím podobným provést.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptyMon May 03, 2010 5:34 pm

Jeniffer
Kívla.
Najprv pôjdem skontrolovať Neala, pomyslí si.
Odíde.
Takže, kde by asi tak mohol byť, spýta sa seba.
Nevedno kam niakem vyrazí...
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptyMon May 03, 2010 5:35 pm

// když ses ho dotkla, tak si uviděla nějaký vrtulník, ale nic víc.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptyMon May 03, 2010 5:41 pm

Jeniffer
Kua, pomyslí si.
Takže, šli sem vrtulníkom, povie si v duchu.
Zavrie oči.
Musím sa sústrediť! Sústreď sa! povzbudí sa.
Dotkne sa ho ešte raz...
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptyMon May 03, 2010 5:47 pm

// viděla si hamburgr.... a nějakou černou místnost.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 EmptyMon May 03, 2010 5:55 pm

Jeniffer
Ta miestnosť bude asi v skrýši, pomyslí si.
Potrebuje zistiť okolie, pomyslí si.
Ale to asi nebude mať on, pomyslí si.
Zájde za Johnom.
Chvílu to ale trvalo.
Opatrne sa ho dotkla.
Sústreď sa! hovorí si....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pozdrav Společnosti
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Úkoly-
Přejdi na: