Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pozdrav Společnosti

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyMon Apr 26, 2010 5:21 pm

Jeniffer
Prepáč, povie milo a nadstaví ruku. Ja som Jeniffer, a ty?
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyMon Apr 26, 2010 5:23 pm

Mia

Zamračí sa na Jennifer. prečo ťa to zaujíma? Chcem vypadnúť, už som povedala... nepotrebujem sa s vami vôbec zoznamovať... odvrkne.

Lea

Láskavo sa upokoj! zakričí na ňu.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyMon Apr 26, 2010 5:28 pm

Jeniffer
No, nechceš mať priatelku? spýta sa a znovu jej podá ruku..
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyMon Apr 26, 2010 5:35 pm

Mia

Netúžim po nej.. odvrkne. Doma za ňou aj tak všetci doliezajú a nemá to rada.

Lea


Tá je teda,... zneviditeľní sa.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyMon Apr 26, 2010 5:36 pm

Jeniffer
No, tak sa aspoň zoznáme, povie milo. Musím poznať jej históriu! povie si v duchu....
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyMon Apr 26, 2010 5:40 pm

Mia

Povedala som NIE! posledné slovo povie dosť nahlas. určite má nejakú schopnosť, čo funguje keď sa niekoho dotkne! Na mňa nech nešahá!

Lea

Kua ona je strašne tvrdohlavá... pomyslí si a neviditeľná príde až k Nealovi. hmm... Jennifer by po hentej mohla skontrolovať aj jeho...
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyMon Apr 26, 2010 5:51 pm

Jeniffer
Chytí ju pod krk a buchne o stenu. Takto sa ku mne nebudeš správať, jasné? povie jej. TO NIEJE MOŽNÉ!!!! pomyslí si.....
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyMon Apr 26, 2010 6:15 pm

Carl


Bože všecko to skazí..... podíval se sklamaně na Jennifer a šel směrem ke své kanceláři.
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyMon Apr 26, 2010 6:30 pm

Jeniffer
No, dobre, povie a odíde. Zaujímavé, povie si a Miu nechá tak....
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyMon Apr 26, 2010 8:34 pm

Mia

nechytila ju za krk a nič sa nedozvedela pretože Mia sa ihneď ako sa k nej priblížila zmenila na fretku a niekam zalizla.

Lea

Kua tak takúto má schopnosť... peknéé.. uškrnie sa.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyMon Apr 26, 2010 9:06 pm

// Mia dostala ses až ke dveřím výtahu, ty se před tebou otevřely...
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyMon Apr 26, 2010 9:39 pm

John

Vypadalo to, že mají všichni plné ruce práci a to už jakékoliv, nesledoval jsem vůbec, co ty dvě dělají a začal jsem zosnovat svůj plán úniku. Tak je na čase to vzít do svých rukou... "I-phone, přesměruj síť na síť tohohle komplexu..." Musím obejít bezpečnostní systémy... Vypnout kamery... Možná tu budou i automatické obrané systémy... Prostě to musím všechno obejít... Navíc tu je problém v tom, že by mohly znovu sepnout, takže i přerušit dodávky energie... Už vím, jak ji přetížím... Přitom jsem se podíval na svojí ruku. Doufám, že mě to nezabije...
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyMon Apr 26, 2010 9:58 pm

// Zdálo se, že je Iphone na jiné síti, choval se jinak, než předtím v hlavě ti něco šumělo na okamžik si slyšel v hlavě Michaeluv hlas nebezpečí ale pak to celé utichlo, ty sis pak všiml jak se červené světýlko od kamery, která tě rovna sledovala vyplo.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyMon Apr 26, 2010 10:00 pm

Mia

Vstúpila do výťahu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyMon Apr 26, 2010 10:05 pm

// Výtah s tebou sjel dolů a ty si vstoupila do toho menšího městečka, kde žilo několik desítek lidí se schopnostma, všichni byli šťastní, většina z nich si hrála se svýma schopnostma.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyMon Apr 26, 2010 10:12 pm

John

"Pokračuj a přesměruj elektrický obvod systémů komplexů do místnosti u východu, odemkni ji... Poté vypni veškeré obranné systémy, včetně kamer, které se ti podaří vypnout," já se postarám o zbytek... S výmluvným výrazem jsem odešel z místnosti a zamířil jsem do té, do které měl I-phone přesměrovat elektrický obvod systémů komplexu nebo komplexů. Může jich tady být několik...
Návrat nahoru Goto down
Goolaj

Goolaj


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyTue Apr 27, 2010 7:05 am

Jeniffer
Sviňa, pomyslí sa...
No nič, pôjdem za Carlom, povie do v vzduchu.
Pomali kráčala do koncelárie.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyTue Apr 27, 2010 3:29 pm

(tohle to se stalo ještě předtím jak si poprvé mluvil k tomu Iphonu, a přesměroval energii komplexu)

Ben

Ležel v ošetřovně okolo sebe měl několik přístroju, byl v bezvědomí měl na sobě pořád svou rukavici.


Uvnitř Benovi hlavy.

Byl v jakési místnosti se dveřmi Sakra! Kdo to sakra byl, stratil sem uplně kontakt, asi mě sejmul na dálku. Musím se z toho komatu dostat křyčel do prázdna Ale počkat... Diť to je můj mozek, a ty dveře... ty ty dveře! To je Johnuv Iphone! vešel do těch dveří a uviděl okolo sebe to co viděl John To je přece Carl! řekl si sám pro sebe. Dál pozoroval co se tam děje Diť je ta určitě drží proti své vůli. díval se smutně na ty lidi. Ale pak si všiml, že jsou šťastní Co to je... Za tím určitě něco bude, když je za tím Carl... Znám ho dobře, je to zlej člověk. Potom jak přišel John se všema na ošetřovnu a myslel na vypnutí kamer atd, udělal Ben přesně všechno podle jeho pokynů (to nedělal ten Iphone, všecko to dělá Ben) Musíš z tadyma vypadnout čeká tě tu jen NEBEZPEČÍ vykřikl s důrazem na slovo nebezpečí (to bylo to slovo, co si slyšel v hlavě, je tam malejs ignál, takže si slyšel jen tohle.)
Potom udělal vše, co řekl John, vypl kamery, odemkl dveře ale s obraným systémem měl měnší problém.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyTue Apr 27, 2010 3:37 pm

Mia

Sem nechcem ísť... chcem sa dostať preč... chcem sa vrátiť k Benovi...tento chlapík sa mi nepáči... začala vetriť vo vzduchu, pokúšala sa zacítiť nejaký známy pach, nejradšej by bola, keby zacítila Bena, ale to bolo nemožné, keďže tu nebol.

Lea

Neviditeľná pozerala čo robí John. šikovná vecička.. pomyslela si a ďalej sa pozerala, čo sa stane.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyTue Apr 27, 2010 4:06 pm

John

Otevřel jsem dveře místnosti a vešel jsem. Celý elektrický obvod byl přesměrován sem a tak toto místo tvořilo "základnu" rozvodu. Teď už stačí jediné... Řekl jsem si a zvedl levou ruku, tu na které nebyl I-phone, chvíli jsem se na ni jen díval, ale pak jsem co největší silou praštil do stěny, abych se dostal až na vodiče rozvodu. Teď jen stačí dostat obvod přes sebe a uzemnit ho... To by mělo vyřadit úplně vše...

//Mio, pokud Lea naráží na I-phone, tak ho viděla jen těžko. John ho má pod rukávem košile, takže není vidět a komunikuje s ním myšlenkami... Jen pro pořádek, ale pokud objevila nějaký tajný způsob, jak ho vidět, tak sem s ním Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyTue Apr 27, 2010 4:21 pm

//stěny byli vystužené ocelí, jen sis zarazil klouby do ruky.... Dost to bolelo
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyTue Apr 27, 2010 4:29 pm

John

"Do pí...šťaly." zaklel jsem a ruku chytil svojí pravou rukou. Je to tvrdý... Ale to mě otec nejspíš moc dobře nezná... Neměl jsem přátele, šikanovali mě, neměl jsem ani otce... Může být něco horšího? myšlenky v mé hlavě odvedly pozornost od bolesti, která se hromadila čím dál víc, protože jsem se nehodlal jen tak vzdát a stále znovu a znovu jsem do stěny bušil pěstí. "Do háje," zaklel jsem znovu, když už jsem si uvědomil, jak na tom jsem. Nemůžu nic riskovat... Ale vlastně... Ne, odražená kulka by mě mohla trefit do hlavy... To riskovat nemůžu... Zarazil jsem svojí pravou ruku, když už reflexivně šahala po zbrani. Musím to udělat postaru...
Dal jsem ruce do výšky poničené části stěny a promnuly si je. Potom je zatl do pěstí a začal do stěny mlátit oběma rukama hlava nehlava. Je jen malá pravděpodobnost úspěchu, ale já to nemusím vzdávat... Nakonec se mi ruce uzdraví... ujišťoval jsem se, abych odváděl pozornost od kruté bolesti, která teď už nezasahovala jen jednu ruku, ale rovnou obě.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyTue Apr 27, 2010 4:41 pm

// bušil si do stěny, dokud si ze svých rukou neudělal jen dva malé pahýly ..... Ruky ti pomalu ale jistě rostly z5.


//takhle to asi nepude xD
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyTue Apr 27, 2010 10:32 pm

John

Porozhlédl jsem se po místnosti. Musí tu něco být... Vrták, trhavina... kladivo, plamenomet... laser... I koště bych uvítal... zavtípkoval jsem v hlavě, abych odlehčil své nervozitě při hledání něčeho použitelného.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 EmptyWed Apr 28, 2010 3:24 pm

V Benově hlavě


Chjo... tenhle kousek sem měl rád. Přilož Iphone ke zdi! zakřičel na něj ale měl energii jen na ty dvě první slova.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pozdrav Společnosti
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Úkoly-
Přejdi na: