Heroes Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro milovníky serialu Heroes
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pozdrav Společnosti

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 9:49 am

Mia

Znova si šla sadnúť. kam to máme vlastne ísť?zamračila sa.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 9:50 am

John

Dost divné metody... Možná je ta Společnost ta dobrá a tohle je jen trik, jak nás obelhat... Začal jsem cítit podezření, ale věděl jsem, že mojí mysl dá se říct kontroluje a tak jsem tu myšlenku v sobě udusil a zakryl mnoha dalšími myšlenkovými pochody, které se týkaly cesty.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 10:02 am

// V kathy se jen rozezněl strašidelný smích, ale bylo na něm něco jiného, divného. Poté stratil John kontrolu nad letadlem, a i Iphonem, Kathy padala dolů........ Po dopadu, ste byli všichni dost zranění, John měl zlomených několik kostí a díru v břiše, Mie se nic moc nestalo, asi se jí jen zlomila levá ruka, Neal měl zlomené obě ruky a obrovskou řeznou ránu na levé ruce. Jediný, kdo byl právě teď přivědomí byl John.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 10:12 am

Mia

Zobudí sa a chce sa postaviť, tak sa zaprie do zeme rukami ale ľavá ju začne strašne bolieť. kua... mala som šťastie po takom páde... Pozrie sa na Neala a Johna. a teraz ku ktrému?! John bol pri vedomý ale mal tú ranu na bruchu a nevypadalo to najlepšie. počkať... ale je v pohode... on má teda pravdepodobne regeneráciu... pomyslela si a vstala. Chytila sa za ľavú ruku. smola je smola... pozrela sa smerom kde je Neal. ak sa neprebudí do piatich minút, tak to bude zlé... uškrnula sa, aj keď to bolo úplne odveci. mala som ísť vtedy s triedou na výcvik prvej pomoci.... ale keď v kine dávali taký pekný film...
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 10:21 am

// okolo tebe šel slyšet pravý motor Kathy, který jen tak běžel na prázdno, a ty si viděla docela rozmazaně. Neal se taky probudil, ale silně krvácel z levé ruky.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 10:27 am

Mia

Noo prebudil sa... hmm... krváca... čo mám akože teraz robiť?? počkááť... začala premýšlať ale nič ju nenapadlo. V decáku mali pravdu, že blicovať sa neoplatí... príde k Nealovi a pozrie sa na jeho ruku. áha... no pekne...
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 11:04 am

John

Byl jsem trochu v šoku, ale vnímal jsem. Po chvíli jsem vstal a kosti, které byly venku si strčil zpátky do těla. Sakra... Co se stalo? "Všichni v pořádku," zeptal jsem se, ale bylo jasné, že na tom Neal není nejlépe.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 11:12 am

// Iphone se ti zase zapl, ale po Benově hlasu nebyla ani stopa..... Mezitím se ti pomalu ale jistě hojili všechny zranění.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 11:57 am

Mia

Pozrela sa na Johna. hmm... čo budeme robiť?! opýtala sa a ukázala na Neala.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 12:07 pm

John

"Řekl bych, že vím, kdo v tom má prsty, ale závěry nechme až na potom... Teď musíme zachránit tohohle toho," řekl jsem, bylo to až moc náhod najednou a já si začal myslet čím dál tím víc, že Ben není až tak svatý, nakolik se tváří.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 12:10 pm

// Na Iphonu se ti ukázalo "No signal" a v dálce ste všichni viděli nějakou budovu, nevěděli ste proč, ale zdála se vám povědomá....
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 12:17 pm

John

"Půjdeme tam," řekl jsem a ukázal na budovu. Musíme najít nějaké bezpečné místo, kde by jsme mohli ošetřit jeho zranění... Pak se uvidí... Ale něco mi říká, že až tak bezpečné místo to nebude...
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 12:23 pm

// jak ste se přibližovali, poznali ste tu budovu Společnosti, kterou měl předtím Ben na obrazovkách v bunkru.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 12:32 pm

Mia

Wau prezrela si budovu noo nemyslím, že bude až tak bezpečné ho ošetriť až tam.. nemala z tej budovy dobrý pocit.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 12:39 pm

John

"Dobrá.. Počkej tady s ním a pokus se ho alespoň trochu ošetřit... Já to obhlídnu jako první," řekl jsem jí. Zbraň mám... zkontroloval jsem si opasek a zbraň tam byla a naštěstí celá a vyrazil jsem k té budově dál sám.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 1:07 pm

// otevřel si dveře budovy a tam byla dlouhá bíla chodba, postranách byly zamklé dveře a na konci chodby byly jedny otevřené.

//potom jak John vešel dovnitř vyšli dva lidi v doktorském obleku směrem k Nealovi a Mie, oba dali ruce nahoru a řekli Jen klid, jsme doktoři, chceme vám pomoct řekl jeden z nich
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 1:44 pm

John

Došel jsem až k těm otevřeným dveřím a s mírným zaváháním vešel dovnitř. Nic horšího než Ben asi stejně nebude... Jak se nás mohl pokusit zavraždit? Ne zabít, ale zavraždit... Tohle málem skončilo vraždou... Ale proč to riskoval... musel vědět, že bych mohl zregenerovat... Ale možná to tak chtěl nechat, abych z toho vinil tu společnost... On byl jediný, kdo mohl ještě ovládat Kathy, takže to byl on.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 2:13 pm

Mia

Neala aspoň trocha ošetrila a potom prišli tí ľudia. neverím im... zamračila sa a postavila sa pred nich. Čakala čo spravia a bolo na nej vidieť že im nedôveruje.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 2:14 pm

//pomalinku přistoupili k Nealovi, a jeden mu přidržel ránu na ruce, druhej tahal z kapsy obvaz.

// vešel si do místnosti s pracovním stolkem, a za tím stolkem bylo křeslo, otočené zády k tobě, za tím křeslem bylo několik obrazovek. Na jedné z obrazovek bylo vidět, jak se ti dva doktoři snaží ošetřit Neala.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 2:22 pm

John

"Je tady někdo," zeptal jsem se, když jsem vešel a nikoho jsem neviděl. Jen ty obrazovky a zjištění, že někdo Neala ošetřuje bylo uklidňující.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 2:25 pm

// Stratil hodně krve, musíme s ním na ošetřovnu a dat mu krev. Nevíte jakou má krevní skupinu? zeptal se jeden doktor Mii

// Nic kromě toho, že osoba sedící za křeslem namířila ovládač na obrazovky, se nedělo. Ale pak se to křeslo začínalo pomalu otáčet k Johnovi.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 2:28 pm

Mia

Pretočila očami. Nie neviem... nemám to odkiaľ vedieť... povie mu , ale stále nepriateľsky.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 2:31 pm

// Nevadí.... Mám 0, to bude stačit než to dořekl nesli oba Neala na nosítkách dovnitř, tam ho položili na lůžko, a ten doktor, který mluvil s Miou se posadil vedle Neala a napichl si jehlu s hadicí do tepný, druhý konec šel do tepny Neala.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 2:34 pm

John

Díval jsem se na tu osobu, na to jak pomalu to křeslo míří na mě. "Kdo jste," vypálil jsem svojí otázku jak kulky z kulometu aniž bych zjišťoval, kdo nebo jak ta osoba vypadá.
Návrat nahoru Goto down
Srotak

Srotak


Poèet pøíspìvkù : 201
Join date : 18. 04. 10

Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 EmptySun Apr 25, 2010 2:35 pm

?????

Ale ale, takhle se vítá tvůj otec? otočil se na tebe tvůj otec Carl Spancer přesně podle plánu. A čekal na Johnovu reakci.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pozdrav Společnosti   Pozdrav Společnosti - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pozdrav Společnosti
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Heroes Wars :: Herní místnost :: Úkoly-
Přejdi na: